Bursa’ya Gümüşhaneli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü

Ev.Gümüşhane

Bursa’ya Gümüşhaneli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü

Rekor Öğrenciye Milyarlık Bütçe
Magandalar bu kez çeşmeyi hedef aldı
İslamoğlu’ndan Sosyal Güvenlik Haftası mesajı

Erzincan’da uzun yıllardan beri sürdüğü görevinde başarılı çalışmalara imza atan Doğan, Bursa’da da aynı tempoyla vatandaşlara hizmet etmeye başlayacak.

Erzincan Valisi Mehmet Makas’a veda ziyaretinde bulunan Doğan birkaç gün içinde yeni görevine başlayacak.

Muhammer Doğan kimdir?

1972 Gümüşhane Kelkit doğumlu olup ilk ve ortaokulu Kelkit’te, Lise eğitimini ise Ordu Perşembe’ de tamamladı. 1990-1994 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Erzurum Oltu ‘da göreve başlayan Muhammer DOĞAN sırasıyla;  1997 – 2003 yılları arasında Erzincan Merkez Türkmenoğlu Köprübaşı İlköğretim Okulu,2004-2010 yıllarında Erzincan Merkez Yalnızbağ İlköğretim Okulu, 2010-2012 yıllarında Erzincan Merkez Gazi İlkokulunda görev yaptı.2012-2013 eğitim öğretim yılında alan değişikliğiyle Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak Mollaköy Ortaokuluna atandı. Görev yaptığı okullarda değişik idari görevler üstlendi.

13  Mayıs 2013 ‘de kurumlar arası geçişle Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili olarak  yeni görevine başladı.  20 Temmuz 2013 tarih ve 28713 sayılı resmi gazetede yayımlanan üçlü kararname ile bu göreve asaleten atandı.

Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Doğan, orta düzeyde İngilizce bilmekte olup evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara