CHP Gümüşhane İl Başkanlığında bayrak değişimi

Ev.Gümüşhane

CHP Gümüşhane İl Başkanlığında bayrak değişimi

Oda başkanlarından adaylara sitem
Gümüşhane’nin Risk Haritası Çıkarılıyor
Gümüşhane Belediyesinden Basın Açıklaması

Çiftçi’nin istifasının il yönetim kurulu ve genel merkezde kabulünün ardından İl Yönetim Kurulunda yapılan seçimde oy birliğiyle Özgür Deniz Demir il başkanı olarak seçildi.

29 yaşındaki Demir, Türkiye’nin en genç il başkanlarından birisi olurken yaşanan süreçle ilgili önümüzdeki günlerde bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

Özgür Deniz Demir kimdir?

1994 yılında Gümüşhane merkezde doğdu. İlk ve orta öğretimin Gümüşhane’de tamamlayan Demir lisans eğitimini Giresun Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. 2012 yılında CHP Gümüşhane Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı ardından Giresun Üniversitesi CHP Okul Başkanlığı ve Giresun ilinde çeşitli stk’larda başkanlık ve yöneticilik yapan Demir, CHP Gümüşhane Gençlik Kolları İl Başkanlığı, CHP İl Başkanlığı ana kademe Başkan Yardımcılığı ve yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. Askerliğini 2021-2022 yılında Şırnak’ta yedek subay olarak yapan Demir, bekar olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2018 yılında Gümüşhane’de başladığı ticari hayatına halen devam etmektedir.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara