Turhan aday adayı oldu

Ev.Gümüşhane

Turhan aday adayı oldu

İletişim Fakültesinde dış paydaş toplantısı yapıldı
Kaban: Dini değerlerimizin hiçe sayılmasına asla izin vermeyiz
GÜMÜP sakin şehir fikrine destek çıktı

31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde merkez ilçeden İl Genel Meclisi aday adayı olan Turhan, hazırladığı evraklarını Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş’a teslim ederek resmi müracaatını yaptı.

Müracaatının ardından yaptığı açıklamada “Memleket işi gönül işi” diyerek mahalli idareler seçimlerinde kendisinin de aday olduğunu ifade eden Turhan, “Birlik ve beraberliğimizi beyan ederken, bütün hemşerilerimin, bana gösterecekleri güven için şimdiden teşekkür ediyorum. Bunun nasıl bir kıymet taşıdığını çok iyi biliyorum. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Rabbim beni sizlere karşı, mahcup etmesin, bize güç versin. Bu aziz ve kadim şehrimizde, daha güzel nice hizmetler etmeyi nasip etsin” dedi.

Kapısını çalmadığı hane, elini sıkmadığı vatandaş, kalbine dokunmadığı birey kalmayacağını ve bu anlayışla vaktinin büyük bir bölümünü bu hedefe ulaşmak için ayıracağını kaydeden Turan, “Memuriyetime öğretmen olarak başladım. Sonra, yönetici-yurt müdürü olarak görev yaptığım süre içerisinde görev anlayışımda adil, dürüst, inançlı, eşitlik ilkesiyle, hakkaniyetli, yardımsever, şeffaf yönetim anlayışıyla, vatanını, milletini, devletini, bayrağını, toprağını seven, yaptığım işe alın terimi ve sevgimi katarak, millet sevgisini kalbimde taşıyarak, Üniversitenin kuruluşunda Üniversitenin Kuruluş Derneğinde görev aldım. Gümüşhane KYK Yurt Müdürü olarak kız ve erkek yurtlarının açılması, yaygınlaşmasında bizzat görev aldım. Üniversite gençliğine hizmette bulundum. Ayrıca Türkiye’nin çeşitli illerinde okumaya giden Gümüşhaneli gençlerimize ve ilimize gelen öğrencilerimize yardım etmekten asla imtina etmedim, rehber olmaya çalıştım. Türkiye’nin yeni yüzyılında bizler de varız demek için 2024 yerel seçimlerinde partimiz uygun görürse il genel meclis üyeliğine talibim. Allah’ın izniyle görev bana verilmesi halinde yine aynı şekilde görev anlayışıyla inançlı adil dürüst olarak vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışacağım. Bugüne kadar elde ettiğim tüm başarıların temelinde de bu anlayışla hareket etme arzum vardır. İl genel meclisi aday adaylığımın ülkemiz, milletimiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.  Allah yar, yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara