MHP’nin Belde Başkan adayları açıklandı

Ev.Siyaset

MHP’nin Belde Başkan adayları açıklandı

Başkan Çimen AK Parti’ye güçlü destek istedi
Ak Parti Gümüşhane Gençlik Kollarından ‘İftara 5 Kala’ Projesi
AK Parti’ye 22 müracaat

31 Mart Mahalli İdareler Seçimine ilişkin belediye başkan adaylarını açıklama devam eden MHP son olarak Gümüşhane’nin beldelerindeki adaylarını da açıkladı.

Partinin web sitesindeki açıklamaya göre Kelkit ilçesinin Öbektaş Belde Belediye Başkan Adayı Emsal Demir, Deredolu Belde Belediye Başkan Adayı Ökkeş Alkan, Ünlüpınar Belde Belediye Başkan Adayı Fikri Özer, Gümüşgöze Belde Belediye Başkan Adayı Cemal Aydın oldu.

Merkez ArzularKabaköy Belde Belediye Başkan Adayı Çetin Rıza Tanış olurken Kelkit ilçesinin Söğütlü Belde Belediye Başkan Adayı olarak İsa Koç açıklandı.

MHP de Şiran ilçesine bağlı Yeşilbük ve Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün Belde Belediye Başkanları açıklanmazken daha önce Gümüşhane Belediye Başkanı olarak Vedat Soner Başer’i, Kelkit Belediye Başkan adayı olarak Birol Tuğlu’yu, Şiran Belediye Başkan adayı olarak Mutlu Özel’i, Köse Belediye Başkan adayı olarak Turgay Kesler’i, Torul Belediye Başkan adayı olarak Evren Evrim Özdemir’i, Kürtün Belediye Başkan adayı olarak Enver Şen’i açıklanmıştı.

Paylaş

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara