İYİ Parti’nin Şiran ve Torul adayları açıklandı

Ev.Siyaset

İYİ Parti’nin Şiran ve Torul adayları açıklandı

Küçük mazbatasını aldı
Saldırıya Uğramıştı! İl Başkanından Açıklama Geldi
Cansız müracaatını yaptı

Erzurum Büyükşehir Belediye ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklamak için Erzurum’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener önce il başkanlığını ziyaret etti. 

Daha sonra Necip Fazıl Kültür Merkezi’ndeki aday tanıtım programına katılan Akşener, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayını ve Gümüşhane’nin Şiran ve Torul ilçe belediye başkan adaylarını da kamuoyuna açıkladı.

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş’in de katıldığı törende Şiran ilçesi Belediye Başkan adayı olarak Erdal Kurt, Torul ilçesi Belediye Başkanı adayı olarak Ergin Çubukçu açıklandı.

İl Başkanı Ateş’le birlikte kürsüye çıkan Erdal Kurt, “Bilgi, birikim ve tecrübe kazanacak Şiran kazanacak” ifadelerini kullanırken Torul Belediye Başkan adayı Çubukçu ise “Erzurum’da yapılan Aday tanıtım toplantısında Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin takdirleriyle Torul Belediye Başkanlığına adaylığımız resmen açıklanmıştır. Sayın Genel Başkanımız kendi rozetini uğur getirmesi için yakamıza takmıştır. Başta hayırlısını istediğimi ifade ederken, vatandaşlarımızın takdiriyle Belediye Başkanı olmam halinde şu üç şeyin sözünü şimdiden vermek istiyorum. 1-Adaletli Yönetim 2- Liyakatli Yönetim 3-Şeffaf Yönetim” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara