Gümüşhane

ŞİDEF ve Yeşilbük Derneği’nden eğitime önemli destek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ŞİDEF ve Yeşilbük Derneği’nden eğitime önemli destek
Abone ol
Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) ve Yeşilbük Beldesi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği, Şiran’daki okullara masa, dolap ve bilgisayar desteği sağladı.

ŞİDEF ve Yeşilbük Derneği işbirliğiyle Şiran ve Yeşilbük’teki okullara verilmek üzere Yapı Kredi Bankası’ndan temin edilen 80 adet öğretmen masası, masa keson, dolap, koltuk ve 20 adet bilgisayar Şiran ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi. 

İstanbul’dan tıra yüklenen malzemeleri teslim alan Şiran ilçe Milli Eğitim Müdürü Hafız Orhan Aygün, ŞİDEF yönetimine, Yeşilbük Derneği yönetimine ve katkı sağlayan hemşehrileirmize teşekkür etti.

Şiran’daki okullara yaptıkları katkıdan dolayı mutlu olduklarını dile getiren ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya, “ŞİDEF ve Yeşilbük Derneği iş birlikteliği ile Şiran’daki okullarımıza dağıtılmak üzere Yapı Kredi Bankası’ndan temin ettiğimiz, İstanbul’dan tıra yüklenen mobilya malzemelerini ve bilgisayarları Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ulaştırdık. ŞİDEF ailesi olarak memleketimize, eğitime destek veren olmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Gümüşhanemize, Şiranımıza hizmetlerimiz devam edecek. Bu vesileyle okullarımıza gönderdiğimiz mobilyaların, bilgisayarların teminine ve nakliyesine katkı sağlayan Yapı Kredi Bankası çalışanı Yeşilbük Beldesi’nden hemşehrimiz Mahmut Koç’a, Yeşilbük Beldesi Derneği Başkanı Zafer Canan’a, ŞİDEF Danışma Kurulu Başkanımız Mutlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Hamzaoğlu’na, ŞİDEF Danışma Kurulu Üyeleri,  Yazıcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Yazıcı’ya, Canan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Canan’a, Beyazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Beyaz’a, Simetri İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Yılmaz’a, Yeşilbük Beldesi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Gürhan Canan’a, Cafer Canan’a ve tüm ŞİDEF Yönetim kurulu üyesi yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Doğan: Kelkit için hayallerimiz varÖnceki Haber

Doğan: Kelkit için hayallerimiz var

Gümüşhane’nin Kelkit Tepelisi ’ne Değer BiçilemiyorSonraki Haber

Gümüşhane’nin Kelkit Tepelisi ’ne Değer...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar