Kara: Hep birlikte kazanacağız

Ev.Siyaset

Kara: Hep birlikte kazanacağız

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER KOCAELİDE VATANDAŞLARA SESLENDİ;
‘İlk Günkü Aşkla, Çalışmaya Devam Edeceğiz’
Arslan’dan gövde gösterisi

Seçim yarışında son günlere girilirken Demokrat Parti Şiran Belediye Başkan Adayı Abdulbaki Kara, seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Oldukça verimli bir seçim süreci geçirdiklerini dile getiren Kara, çalışmaların temelinin yaklaşık iki yıla dayandığını belirtti. 

İki yıl boyunca Şiran’da yaşayan genç, yaşlı, kadın, çocuk, öğrenci, memur, esnaf, işçi ve gurbetçi gibi toplumun birçok kesimi ile birebir görüşmeler yaptığını ifade eden Kara, herkesin derdini dinlediklerini ve projelerini birebir toplumun ortak talepleri üzerine oluşturduklarının altını çizdi. 

31 Mart seçimlerinde de seçimi kazanarak Şiran’da yaşayan her kesimi mutlu edecek bir yönetim ortaya koymak istediklerini dile getiren Kara, “31 Mart seçimlerini Allah’ın izniyle hep birlikte kazanacağız.” ifadelerini kullandı. 

Saha çalışmalarında, esnaf ziyaretlerinde ve ev ziyaretlerinde vatandaşlardan çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirten Abdulbaki Kara, genel olarak Şiran halkının değişimden yana olduğunu sözlerine ekledi. 

Şiran’da kaybedilecek zamanın olmadığını dile getiren Kara, “Yaptığımız bütün çalışmalarda görüyoruz ki Şiran halkının değişim beklentisi çok yüksek. Şiran’da artık kaybedilecek zaman yok. Şiranlı hemşerilerimiz hizmet alma konusunda kaybolacak hiçbir zamana tahammül edecek durumda değil. Biz Şiran halkımızın bu beklentisini ve bizlere olan güvenini boşa çıkarmamak için çok çalışıyoruz. Allah’ın izni ve halkımızın desteği ile seçimi kazanınca da çok çalışmaya devam edeceğiz. Biz Şiran halkımızla başladığımız bu yürüyüşe; sağa sola bakmadan, algılara kulak asmadan devam edeceğiz ve aynı anlayışla aziz milletimize hizmet edeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı. 

Ramazan ayı olması nedeniyle sakinlik içerisinde geçen seçim çalışmalarının yine aynı sakinlik ve huzurla devam etmesini temenni ettiklerini vurgulayan Kara, Ramazan ayının Şiran’a bereket getirmesini dilediğini sözlerine ekledi.

Paylaş

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara