Kaya teşekkür etti

Ev.Siyaset

Kaya teşekkür etti

CHP’nin adayları belli olmaya başladı
Kelkitli Eğitimci-İktisatçı Zekai Eren aday adayı oldu
Canlı: “Bal Gibi Sizden Kaynaklanıyor”

Yaptığı açıklamada kendilerine, partilerine ve adaylarına gösterdikleri güvene minnettar olduklarını kaydeden Kaya, “Gümüşhane genelinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak 14 belediyemize talip olup, 10 belediyemizi sizlerin de desteğini alarak büyük başarı sağladık. Belediye Başkanlarımızın görevlerini, dürüstçe, sevgiyle, ayırmadan, ayrıştırmadan ve yorulmadan çalışarak yerine getireceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Üretken Belediyecilik anlayışıyla kapılarımız siz hemşerilerimize sonuna kadar açıktır ve daima açık kalacaktır” dedi.

Önlerinde 5 yıl gibi uzun bir süre olduğunu ve bu süre içerisinde çok çalışarak bütün zorlukların üstesinden geleceklerini kaydeden Kaya, “Aldığımız oyların üzerimize yüklediği sorumluluğun farkındayız. Hazırladığımız projeleri, seçim öncesi elimizden geldiği kadar sizlere anlatmak için gayret gösterdik. Şimdi hayata geçirme zamanı. Gümüşhane’de yaşanacak değişim ve gelişmeler çok kısa bir süre sonra gözle görülecektir. Amacımız her zaman Gümüşhane’yi yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır. Sizlere söz verdik ve sözümüzde duracağız. Seçimlerde verdiğiniz destek ve güvenin devam etmesi, tüm sorunların çözümünde, üstesinden gelebilmede, hizmetlerimizin artırılması ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesinde büyük rol oynayacaktır” diye konuştu.

Hep beraber el ele vererek Gümüşhane’yi hak ettiği yere getireceklerinin altını çizen Kaya, “Seçim demek ‘Demokrasi’ demektir. Halkın iradesine güvenmek, inanmak ve sonuca saygı duymak, halkımıza saygı duymak demektir. En güzel olan son derece seviyeli ve demokratik bir seçim sürecinden geçmiş olmamızdır. Şunu da belirtmek isterim ki kazanan Cumhur İttifakı olmuştur, kazanan Gümüşhane olmuştur. Ayrıca seçim süresi ve sonrasında son derece seviyeli davranan tüm aday arkadaşlarımıza ve diğer partilerin mensuplarına teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz. Seçim çalışmalarımız süresince bizlerin yanında yer alan güler yüzlerini ve desteklerini bizlerden hiç eksik etmeyen Milletvekilimiz Sayın Musa Küçük Beyefendiye, Belediye Başkanımız Sayın Vedat Soner Başer Beyefendiye, Seçim Koordinasyon Merkezimize, Türkav Başkanlığımıza, Kamu-Sen Başkanlığımıza, Kadın Kollarımıza, Ülkü Ocaklarımıza, Teşkilat disiplininin somut örneğini bizlere sahada aktif olarak gösteren İl ve İlçe Yöneticilerimize, kısacası emeği geçen tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara