Naim Ağaç: Seçimi Ercan Başkan kazanacak

Ev.Siyaset

Naim Ağaç: Seçimi Ercan Başkan kazanacak

Mottomuz; KOBİ, Tarım ve Turizm
Çimen: Görevden alma yetkimi kullandım
Çakır: Seçime kendi adaylarımızla gireceğiz

İftar programında katılımcılarla tek tek görüşen Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Gümüşhane Eski Belediye Başkanı ve Gümüşhane’nin kanaat önderlerinden Naim Ağaç ile de sohbet ederek 31 Mart seçim sürecini değerlendirdi.

Başkan Çimen ile yaptığı sohbette seçim üzerine görüşlerini belirten Naim Ağaç, Başkan Çimen’e başarılar dileyerek “Bu seçimi inşallah Ercan Başkan kazanacak, hayırlı olsun” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Milletvekili Av. Celalettin Köse ve Belediye Başkanı Ercan Çimen iftar programında yaptıkları konuşmalarda 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimde AK Parti’nin ve Ercan Çimen’in Gümüşhane’de yeni bir zafere imza atacağını belirterek, tüm Gümüşhanelilerden Başkan Çimen’e ve AK Parti’nin belediye ve il genel meclisi üye adaylarına destek istedi.

AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı’nca Gümüş Alyans Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programına Milletvekili Av. Celalettin Köse, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel, AK Parti’nin İl, Merkez İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik kolları başkanlıkları yönetimleri ile bugüne kadar AK Parti teşkilatlarında görev yapan kişiler, AK Parti’nin belediye ve il genel meclis üye adayları katıldı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara