Ev.Gümüşhane

Gümüşhane’de boykot büyüyor

Uçan, Tabiat Varlıkları Koruma Genel Müdürü oldu
Densize Bak Densize!
Gümüşhaneli Saltık’a önemli görev

Gümüşhane Belediyesi il merkezindeki tüm tesislerinde İsrail menşeli ürünlerin satışını iptal ederken, kentin köklü pide salonlarından Sevenin Yeri de boykot uygulamasına destek oldu.

Belediye Başkanı Ercan Çimen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Belediyeye ait sosyal tesislerde boykot uygulamaya başladıklarını belirterek “Gümüşhane Belediyesine ait tesislerimizde İsrail destekçisi ürünlerin satışı ve dağıtımı yasaklanmıştır. Filistin halkına olan desteğimiz açık ve nettir. Zalimliğe ve haksızlığa karşı duruşumuz net” ifadelerini kullandı.

Sevenin Yeri işletmecisi Rüstem Demirağ da boykot kararı aldıklarını belirterek, “Ülkemizin dört bir köşesinde yapılan boykotlara Sevenin Yeri işletme yönetimi olarak biz de destek olmaya karar verdik. Gazze’de bebek kanı ile beslenen vampirlere destek olan firmaların ürünlerini işletmemizde artık satmayacağız ve kullanmayacağız. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin tamamı yerli ve milli markaların ürünleridir. Bizlerden kazandıkları paralar ile katil İsrail ordusuna destek vererek müslümanların hayatına kasteden markaları artık işletmemizde kesinlikle satmayacağız. Bu kararımıza öncelikle müşterilerimizin anlayış göstermesini talep ediyoruz ve tüm esnafımızı da bu boykota davet ediyoruz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara