Künye

Yönetim Yeri Adresi:

Jova Turizm Org Tic Ltd Şti

Atatürk Caddesi No:17/F

Merkez/Gümüşhane

0 456 213 00 22

İMTİYAZ SAHİBİ

Mehmet Akif Akbulut
info@haber29.com
GSM:0 532 666 7 888

Sorumlu Müdür:

Deniz Akagün
İnternet Editörü:

Haydar Akbulut

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult:

Tok Hukuk Bürosu

Yer Sağlayıcı:

BurtiNET Internet ve Bilişim Hizmetleri 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@haber29.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI -
haber29.com'da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. haber29.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, haber29.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 haber29.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları haber29.com’a aittir. haber29.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haber29.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
haber29.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haber29.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.