ADAR “GÜMÜŞHANESPOR YAŞAMALI”

Ev.Spor

ADAR “GÜMÜŞHANESPOR YAŞAMALI”

Gümüşhanespor yönetiminden sezon değerlendirmesi
Gümüşhane ve Bayburt temsilcilerinden depremzedeler için dostluk maçı
Kaptan imzayı attı

TFF 3’üncü Lig ekiplerinden Gümüşhanespor takım kaptanı Tekin Adar, kulübünün transfer yasağının kaldırılmasında alacaklarının belli kısmından feragat eden futbolcu arkadaşlarına teşekkür etti.

Gümüşhanespor takım kaptanı Tekin Adar, kulübün Tekke köyü tesislerinde kulüp yöneticileri Fikret Orak ile Erol Ocaklı’nın katıldığı imza töreninde yeni sözleşmeye imza attı.  İmza törenin konuşan kaptan Tekin Adar, Gümüşhanespor’un ekonomik olarak zorlu güler geçirdiği zamanda Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in kulübe destek olduğunu söyledi. Kaptan Adar, “Gümüşhanespor son 4 yıldır ekonomik olarak zor günler geçirdi.  Yapılan kongrelerde son iki kongrede ise başkan adayı da çıkmadı. Belediye Başkanımız Ercan Çimen, kulübe destek oldu. Yönetim oluşturuldu. Ligde kalmak için transfer yasağını kaldırmak için büyük uğraş verdi. Yeni yönetimimizin iyi niyetini gören ve transfer yasağının açılması için alacaklarından feragat gösteren tüm sporcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gümüşhanespor yaşamalı, binlerce futbolcu kardeşimize ekmek kapısı olsun, destek olsun. Gümüşhanespor yaşasın ki şehirdeki sporseverlerin gururu olmaya devam etsin” diye konuştu.

Gümüşhanespor formasını 190 defa terleten takım kaptanı Tekin Adar, kırmızı beyazlı forma altında 41 gol atıp 62 asist yapma başarısı gösterdi.  

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara