Akçay: Artık daha fazla katma değer üretmek için çalışma vaktidir

Ev.Gümüşhane

Akçay: Artık daha fazla katma değer üretmek için çalışma vaktidir

Vali Taşbilek: Gümüşhane her daim kalbimde yaşayacaktır
GÜMÜŞHANE KELKİT SÜTVEREN BARAJI İÇİN İMZALAR ATILDI
8 Şüpheli Hakkında 12 Yıla Kadar Hapis İstenildi

Seçim sürecinin tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada siyasi partiler ve adaylar tarafından yoğun bir şekilde yürütülen seçim sürecinin tamamlandığını kaydeden Akçay, artık ekonomiye, üretime, istihdama odaklanma ve ülke adına daha fazla katma değer üretmek için çalışma vakti olduğunu söyledi.

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen Yerel Seçimler sonucu seçilen belediye başkanlarını tebrik ederek yeni görev dönemlerinde başarı dileklerini ileten GTSO Başkanı Akçay, “Siyaset emek ve özveri isteyen, büyük sorumluluklar alarak hayatınızdan fedakarlık ettiğiniz zor bir süreçtir. Siyasette öyle dönemler vardır ki elinizi taşın altına koymak yetmez. Sizlere yetki veren insanlara daha iyi ve güzel hizmetler üretmek için tüm bedeninizi taşın altına koymanız gerekir. Şehrimize ve ülkemize hizmet etmek için hiç çekinmeden bedenini taşın altına koyan tüm değerli başkanlarımıza da bu vefalı hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Yeni seçilen başkanlarımıza ise yüklenmiş oldukları bu önemli sorumlulukta başarılar diliyoruz” dedi.

Demokratik bir şekilde yürütülen seçim yarışının sonuçlandığını ifade eden Akçay, “Önümüzde 4 yıl gibi seçimsiz geçireceğimiz bir dönem var. Şimdi yerel yönetimler, kamu-özel sektör ve iş dünyası olarak siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakarak her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde yürüme, şehrimiz ve ülkemiz için istişare ile birlikte hareket etme ve hizmet yarışı içerisinde olma zamanıdır” diye konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara