Başkan Başer, 1 Mayıs’ta çalışan işçilerle kahvaltıda buluştu

Ev.Gümüşhane

Başkan Başer, 1 Mayıs’ta çalışan işçilerle kahvaltıda buluştu

Zigana dağı beyaza büründü
Balki isyan etti: Ben ve genç meslektaşlarımın önü kesilmektedir
Havaalanı Hayal Mi Oluyor?

Programda konuşan Başkan Başer, misafirlerini selamlayarak şunları söyledi: “Değerli işçi kardeşlerim, bugün burada bir araya gelerek 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için buluştuk. Sizlerle birlikte olmak, emeklerinizi değerli bulduğumuzu ve takdir ettiğimizi göstermek için buradayız. Sizler, şehrimizin ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayan önemli bir gücü temsil ediyorsunuz. Çalışma hayatında gösterdiğiniz emek ve özveri, toplumumuzun her alanında hissediliyor. Sizlerin gayreti ve fedakarlığı, Gümüşhane’nin daha da ileriye gitmesine katkı sağlıyor. Bu nedenle bugün burada sizlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum.”

Başkan Başer, işçilere teşekkür ederek şunları ekledi: “Emeğiniz bizim için çok kıymetli. Sizler, şehrimizin ve ülkemizin temel direklerindensiniz. Her birinizin çalışmaları, yaşadığımız şehri daha da güzelleştirmeye, geliştirmeye vesile oluyor. Bugün burada sizlerle bir araya gelmek, emeğinizi takdir etmek ve dayanışmayı pekiştirmek için önemli bir fırsat. Hepinize katılımınız için teşekkür ediyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Konuşmanın ardından Başkan Başer, işçilerle birlikte kahvaltı yaparak sohbet etti. İşçiler de Başkan Başer’in kendilerini anlayışla karşılaması ve emeklerini takdir etmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Paylaş

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara