Ev.Siyaset

Başkan Çimen adaylığını açıkladı

Kurt: Ekonomik hayat felç oldu
İşte CHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları
Doğan: Kelkit için hayallerimiz var

Belediye tarafından geçtiğimiz aylarda yapılarak şehrin kültür ve turizminin hizmetine sunulan Hüseyin Nihal Atsız Kültür Evinde gazetecilerle bir araya gelen Başkan Çimen, yaklaşık 10 yıldır büyük bir onur ve gururla Gümüşhane Belediye Başkanlığı görevini yaptığını söyledi.

Toplantıda bir gazetecinin Gümüşhane’de seçimlere ittifakla mı girileceği konusundaki sorusunu cevaplandıran Başkan Çimen, “Bunu büyüklerimiz bilir. Cumhurbaşkanımızın açıklamaları var. Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de açıklamaları var. Bu sene biraz daha uyumlu bir şekilde bu işi yürüteceklerine inanıyorum ben. Yani genel merkezlerimiz bu manada şu anda görüşmelere başladılar” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle ve milletin destekleriyle 2014 yılından bugüne kadar bu görevi yürüttüğünü hatırlatan Çimen, şuanda AK Parti Genel Merkezinin anketler yaptırdığını ve anketlerde kendisinin önde olduğunu, hatta yakın kimse olmadığını belirterek, “Yaptığımız hizmetler de belli. Belediye başkanı adayı olarak teşkilatlarımız da uygun görürse şehrime bir 5 yıl daha hizmet etmeyi istiyorum. Üçüncü döneme giriyorum. İnşallah taçlandırmak istiyorum. Yeni projelerimiz var, mega projelerimiz var. İnşallah son dönemimizde de onlarla bu hizmet süremi şehrime tamamlamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara