Başkan Çimen’den 30 Bin TL’lik düğün yardımı müjdesi

Ev.Gümüşhane

Başkan Çimen’den 30 Bin TL’lik düğün yardımı müjdesi

Gümüşhane’de iş kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Tabela Kirliliği Ortadan Kalktı.
Gümüşhane’de TKDK heyecanı

Başkan Çimen, Çay TV Rize stüdyolarından canlı olarak yayımlanan İbrahim Eksilmez’in sunduğu 25. Saat programına katılarak yeni dönemdeki projelerini ilk kez açıkladı.

Başkan Çimen’in yeni projeleri şu başlıklardan oluşuyor: Süleymaniye Kayak Merkezi Projesi, Alışveriş Merkezi (AVM) Projesi, Otogar Projesi, Seyir Terası Projesi, Kent Meydanı Projesi, Karşıyaka Yeni İşyerleri Projesi, Karşıyaka Mesire Alanı Projesi, Polisevi ve Öğretmenevi Projesi, GES Projesi, Atatürk ve Hasanbey Caddeleri Sağlıklaştırma Projesi, Çevre Yolu Piknik Alanı Projesi.

Başkan Çimen, ayrıca önceki dönemden devam eden projelerin de yeni dönemde bitirileceğini ifade ederek bu projelerin hangileri olduğunu da açıkladı. Başkan Çimen’in açıkladığı önceki dönemden devam eden projeler şöyledir: İsale Hattı Projesi, Macera Parkı Projesi, Vahşi Depolama Sahası Islah Projesi, Harşit Çayı Islah Projesi, Kanalizasyon Hattı Çalışmaları Devam Ediyor, Belediye Ek Hizmet Binası ve Araçlar Amirliği Projesi, Ahmet Ziyaüddin Külliyesi Projesi.

Evlenecek gençlere 30 bin TL düğün yardımı

Çay TV ekranlarındaki canlı yayınında gelecek dönemde sosyal projelere de ağırlık vereceklerini belirten Başkan Çimen şunları söyledi: “Bu projelerimizden bir örnek olarak şunu söyleyeyim: Yeni evlenecek ve düğün yapacak olan geçlerimize nikahlarının kıyılmasını müteakip 30 bin TL’lik düğün masrafı yardımı yapacağız. Bunu bütün evlenecek çiftler için yapacağız. Onlara belediyemizin bir nevi düğün hediyesi olmuş olacak. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Çimen seçim için ne söyledi?

Çay TV’nin deneyimli program yapımcısı İbrahim Eksilmez’in sorularına verdiği net cevaplar ve rahat tavırları ile dikkat çeken Başkan Çimen, “Yaparsa AK Parti yapar. Ben Sayın Cumhurbaşkanımızın belediye başkanıyım. Şehrimizde geçmişte nasıl çok önemli sorunları çözmüşsek gelecek dönemde de önemli projelere imza atacağız. Vatandaşımızın şahsıma olan ilgisi yüksek. Bundan önceki dönemlerde olmadığı kadar yüksek. İnşallah durmak yok yola devam diyorum. Seçime katılan diğer adaylara da başarılar diliyorum. Gümüşhaneli hemşerilerime saygı ve selamlarımı sunuyorum” diye konuştu. –Bülten–

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara