Duman: Gümüşhane’de seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk

Ev.Gümüşhane

Duman: Gümüşhane’de seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk

‘Farzâd’ bütün dijital platformlarda yayında
Ava giden vatandaş 200 metre uçurumdan düşerek öldü
Kut’ül Amare Zaferi kutlandı

Duman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada 7 Ekim’den bu zamana ümmet coğrafyasının yangın yerine döndüğü, ilk kıblemiz Mescidi Aksa’nın kuşatma altında olduğu, Gazze’nin bombalar altında olduğu bir ortamda altın kalpli insanların şehri olan Gümüşhane’de seçim kazanma adına her türlü eğlence çılgınlığına şahit olunduğunu söyledi. 

“Gümüşhane’de seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk”

Gazze’de çocukların açlıktan öldüğünü, cesetlerin sokaklarda çürüdüğünü kaydeden Duman, “Kardeşlerimiz zulüm altıda inim inim inlemektedir. Yani ümmet coğrafyası yangın yerine dönmüş yüreklerimizden kan sızmaktadır. Avrupalı insanlık adına bu drama sesiz kalmamışken, vicdanlı askerler insanlık adına kendilerini ateşe verirken Gümüşhane de bizler seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk” diye konuştu.

Gümüşhane’de iddialı olduklarını söyleyen partilerin seçim kazanma hırsına kendilerini kaptırdıklarını ifade eden Duman, “Biri bir eğlenceyi bitirirken diğeri ben senden daha iyi eğlence programı yaparım ben senden daha çok adam toplarım inadı ile daha büyük bir ifsada eğlenceye sebep olmaktadır. Bu inadınız bu kazanma hırsınız yerin dibine batsın” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara