Gümüş 29 yıl sonra amatör lige düştü

Ev.Spor

Gümüş 29 yıl sonra amatör lige düştü

Gümüş eriyor: 0-4
Gümüşhanespor, Gazze İçin Kampanya Başlattı
Gümüş, Edirnespor Maçına Odaklandı

Her iki ekip içinde final niteliğindeki mücadele adeta golle başladı. Henüz 40.saniyede ev sahibi ekip golü buldu. Kazanılan köşe vuruşunda ceza sahasında oluşan karambolda topu önünde bulan Nezir Özer net bir vuruşla takımını öne geçirdi.

Mağlup duruma çok erken düşen kırmızı beyazlı temsilcimiz, risk alarak beraberlik golü için yüklenince rakibine önemli kontra ataklar verdi. Baskısını artırdığı dakikalarda özellikle Erdem Can Polat ile iki önemli pozisyonu değerlendiremeyen temsilcimiz, soyunma odasına 1-0 yenik gitti.

İkinci yarıya hücuma yönelik iki değişiklikle başlayan temsilcimiz, aldığı riskleri artırınca ev sahibi ekip çok ciddi kontra ataklar yakaladı. İki önemli pozisyonda kaleci Gürkan’ı geçemeyen ev sahibi ekip, üçüncü tehlikeli atağında Yusuf Kaplan ile aradaki farkı ikiye çıkardı.

İki farklı yenik duruma düşen temsilcimizin bu dakikadan sonra gardı tamamen düştü. Oyunun kontrolünü tamamen eline alan ev sahibi ekip kalemize daha rahat gelmeye başladı. Dakikalar 78’i gösterirken yine köşe vuruşunda defansımız iyi yer parselleyemeyince Sarp Temin kafayla topu ağlara gönderdi.

86.dakikada Ali Kılıç’ın yerde kalmasıyla kazanılan penaltı vuruşunda yine Ali Kılıç topu ağlara göndererek aradaki farkı ikiye indirdi ancak bu gol sadece karşılaşmanın sokurunu belirleyen gol oldu ve kırmızı beyazlı temsilcimiz ligden düştü.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara