İLKSAN İl Temsilcileri Küçüköner ve Şen oldu

Ev.Gümüşhane

İLKSAN İl Temsilcileri Küçüköner ve Şen oldu

Gümüşhane’de bin kişi Filistin için yürüdü
Yeni Zigana Tüneli’nin Tanıtım Filmi Yayınlandı
Gümüşhane Devlet Hastanesinde Sistem Çöktü, Acil Servis Dolup Taştı

İLKSAN’ın ana statüsü gereği 4 yılda bir yapılan seçimler aynı tarihte 81 ilde eşzamanlı olarak yapıldı. İLKSAN 9.Dönem İlçe Temsilcisi seçimlerinin 19 Haziran günü yapılması ve Merkez İlçe ve diğer ilçelerle birlikte 6 ilçe temsilcisinin seçilmesinin ardından geçtiğimiz cumartesi günü de İLKSAN İl Temsilcisi belirleme seçimi yapıldı. 

Gümüşhane Fevzi Ataç Öğretmenevinde yapılan seçimde statüsü gereği 2 il temsilcisi seçilen Gümüşhane İLKSAN’da ilçe temsilcileri kullandıkları oylarla Ercan Küçüköner’i 4.kez, Habip Şen’i ise 2.kez Gümüşhane İLKSAN İl Temsilcisi olarak belirledi.

4.kez Gümüşhane İLKSAN İl Temsilcisi olarak seçilen Ercan Küçüköner, 4 dönemdir kendisine oy ve destek veren İLKSAN üyelerine ve ilçe temsilcisilerine teşekkür ederek, “Kainatın ilk evrensel eğitimcisi Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV), Fatih Sultan Mehmet’in öğretmeni Akşemsettin’in ve Başöğretmen Atatürk’ün kutsal mesleğini icra eden eğitim işçisi ve emekçisi İLKSAN üyesi ilkokul öğretmenlerini ve eğitim çalışanlarını sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi. 

Küçüköner, yerelde ve ulusalda İLKSAN’la ilgili yaptığı çalışmaları ve gelecekle ilgili projelerini en kısa sürede paylaşacağını sözlerine ekledi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara