Ev.Gümüşhane

Karahanoğlu: Bu şehri hep birlikte yöneteceğiz

Gümüşhane’de Turizm Haftası kutlanıyor
Yeni Otogar’ın yeri belli oldu
Bir paylaşımla 2 şehri birbirine düşürdü

30 yıllık akademik hayatının ardından emekli olan Birlik Vakfı Gümüşhane Şube Başkanı ve Yüksek İnşaat Mühendisi Halil İbrahim Karahanoğlu, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerine doğru adım adım ilerlerken Gümüşhane’deki çalışmalarına hız kazandırdı. 

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Karahanoğlu, “Hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizi çok daha farklı noktaya taşıyacağız. Bu şehri hep birlikte yöneteceğiz’’ dedi.

“1994 ruhu 2023 vizyonu”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu yerel seçimlerde yakaladığı ruhu Gümüşhane’de devam ettirmek için aday adayı olmaya karar verdiğini vurgulayan Karahanoğlu, “2023 ve 2071 vizyonunu belediyecilikle birleştirerek, şehrimize daha iyi hizmet ve yatırımlar gelmesi için mücadele edeceğiz. Tabi önce rabbim nasip edecek, sonra parti büyüklerimiz ‘olur’ verecekler. Bu şehrin çocuğuyum, bu şehri tanıyor, biliyorum. Bugüne kadar belediyecilik ve diğer kamu görevlerinde de fazlasıyla hemhal olduk. İnşallah yine yönetimi hep birlikte yapacağız. Allah nasip eder, Gümüşhane Belediye Başkanı olursak şehrimizin sorunları üzerine birlikte çalışacağız. AK Partili belediyemiz, 9 yılı aşkın süredir Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Gümüşhane’ye hizmet ediyor. Önemli birçok başarıya imza attılar. Bu bir hizmet yarışıdır. Öncelikle rabbim nasip eder, partimiz de uygun görür ise, hizmet bayrağını daha yukarı taşımak için sizlerle birlikte var gücümle çalışacağım. En büyük idealim, 1994 ruhu 2023 vizyonu ile yerel yönetim anlayışını bir araya getirerek, Gümüşhanemizi marka şehir haline getirmektir” diye konuştu.

“Gümüşhanemizi hak ettiği hedeflere birlikte ulaştıracağız”

Hemşehrilerinin istek ve beklentilerini çok iyi bildiğini, kenti en iyi noktaya taşımak için zaman mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını belirten aday adayı Karahanoğlu, “Bu şehri birlikte yöneteceğiz. Gümüşhane’nin turizm, sanayi, kültür varlıkları ve sosyal yaşamıyla Türkiye’nin önemli şehirlerinden biridir. “Hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizi çok daha farklı noktaya taşıyacağız. Bu şehri hep birlikte yöneteceğiz. Gümüşhanemizi hak ettiği hedeflere birlikte ulaştıracağız. Aday adaylığı sürecinde yakından ve uzaktan desteklerini ileten tüm dostlarıma ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunarım. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara