Gümüşhaneliler, Hafta Sonu Yaşadıkları Eziyete Çare Arıyor

Ev.Gümüşhane

Gümüşhaneliler, Hafta Sonu Yaşadıkları Eziyete Çare Arıyor

18 Mart mesajları
Şiran Diyanet Gençlik Merkezi faaliyetleri devam ediyor
Gümüşhane’nin yeni Valisi Alper Tanrısever oldu

Gümüşhaneliler hafta sonları şehir içi ulaşımda yaşadıkları zorlukların çözüme kavuşturulmasını istiyor. Duraklarda uzun süre beklemek durumunda kalan vatandaşlar, bir saati bulan bekleme süresi nedeniyle isyan ediyor.

Özellikle Cumartesi ve Pazar günleri yaşanan gecikmelerin günlük yaşantılarını olumsuz etkilediğini belirten vatandaşlar, yetkililerden sorunun çözümü için adım atılmasını istiyor.

Gümüşhane’de hafta sonları şehir içinde yapılan toplu taşıma seferleri sık sık gecikmelerle karşı karşıya kalıyor. Gecikmelerin kimi zaman bir saati aştığı belirtiliyor. Bu durum, toplu taşımayı kullanan vatandaşların planlarını altüst ediyor ve mağduriyetlerine neden oluyor.

Şehir merkezine gitmek için toplu taşımayı kullanan vatandaşlar, yaşadıkları mağduriyeti; “Hafta sonu alışveriş yapmak için şehir merkezine gitmek istedim. Durakta 45 dakika bekledim fakat otobüs gelmedi. Mecburen taksiye binmek zorunda kaldım. Bu durum hem maddi açıdan beni zor durumda bıraktı hem de zamanımı kaybetmeme neden oldu” ifadeleri ile dile getirdi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara