Kaymakam Dalmış veda etti

Ev.Gümüşhane

Kaymakam Dalmış veda etti

Başkan Çimen’den 23 Nisan mesajı
Kontrolden çıkan araç dereye yuvarlandı: 1 ölü, 3 yaralı
Otomobil duvara çarptı: 2 yaralı

16 Haziran 2020 tarihinden bugüne görevini sürdüren Dalmış, Konya’nın Bozkır ilçesine atanması nedeniyle Kaymakamlığın sosyal medya hesaplarından veda mesajı yayımladı.

Mesajında “Büyük bir mutluluk ve heyecan ile başladığım Şiran Kaymakamlığı görevimde, bir sene gibi kısa bir sürede aziz Şiran halkına hizmet etmenin ve kadirşinas gönüllerine girmenin mutluluğunu yaşadım” ifadelerini kullanan Kaymakam Dalmış, “Bozkır Kaymakamlığı görevime başlamak üzere ilçemizden ayrılırken; birlikte çalışmaktan onur duyduğum Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’e, Şiran Belediye Başkanımız Mutlu Özel’e Yeşilbük Belediye Başkanımız Sezai Doğan’a, Savcı ve Hakimlerimize, mesai arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına ve kadim Şiranımızın kıymetli halkına teşekkür eder; saygılar sunarım” diye konuştu.

Kaymakam Dalmış’ın yerine İçişleri Bakanlığı’nın yeni bir görevlendirme yapacağı, o sürede Şiran Kaymakamlığı görevinin vekaletle yürütüleceği öğrenildi.

Fatmagül Dalmış kimdir?

1988 yılında Ankara’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Kırıkkale Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 2017 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Ankara Gölbaşı Kaymakamlığı’nda Kaymakam Refikliği stajını tamamlamasının akabinde, Kaymakam Vekili olarak Denizli-Serinhisar, Konya-Derbent ilçelerinde görev yaptı. Mülkiye Müfettişi refakatinde Sakarya’da teftiş stajını tamamlamasının ardından Université Paris-Sorbonne’da dil eğitimi aldı. Yurtdışı görevi kapsamında, Paris Büyükelçiliği’nde ve Paris Başkonsolosluğu’nda staj yaptı.

İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen Kaymakam DALMIŞ, 16/09/2020 tarihinden itibaren Şiran Kaymakamlığı görevini yürütmektedir.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara