Gümüşhane’nin yeni Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici oldu

Ev.Gümüşhane

Gümüşhane’nin yeni Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici oldu

İl Özel İdaresi’nin 2022 yılı faaliyet raporu kabul edildi
Karabulut Genel Müdür Yardımcısı oldu
‘Ölüm Yolu’na Beton Bariyerli Önlem

Bugün akşam saatlerinde kurumun ÇKS sistemine düşen atama kararı ile Gümüşhane’nin yeni sağlık müdürü en son Manisa İl Sağlık Müdürü iken sözleşme süresi dolunca görevden alınan ve Konyalı olduğu öğrenilen Dr. Necip Yemenici oldu.

Dün akşam saatlerinde Sağlık Bakanlığı’na çağrılan Yemenici’nin atama kararı bugün imzalanırken, Yemenici’nin kısa zamanda Gümüşhane’ye gelerek yeni görevine başlaması bekleniyor.

Dr. Necip Yemenici kimdir?
 
1967 yılında Konya’da doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesini 1994 yılında bitirdi. Aynı yıl Şanlıurfa Birecik’te hekim olarak göreve başladı. Yine Şanlıurfa Birecik’te Sağlık Grup Başkanlığı, Şube Müdürlüğü ve Sağlık Müdür Yardımcılığı ile başlayan idarecilik hayatı 2005 yılında Kars Sağlık Müdürlüğü ile devam etti. Kars, Konya’da da Sağlık Müdürlüğü görevi yapan Dr. Necip Yemenici, 22.12.2008 – 08.11.2017 tarihleri arasında da Afyonkarahisar’da Sağlık Müdürü olarak hizmet verdi. Dr. Necip Yemenici, 24.11.2017 tarihli görevlendirme ile atandığı Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görevine 30.11.2017 tarihinde başladı ve 16 Haziran 2021 tarihinde bu görevinden ayrıldı. Dr. Necip Yemenici 9.7.2021 tarihinde Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara