Samsung Galaxy S21 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Ev.Teknoloji

Samsung Galaxy S21 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

iPhone 15 Sahipleri, Telefonlarını Powerbank ile Şarj Edememekten Şikâyetçi! (Telefon Yerine Powerbank Şarj Oluyor)
watchOS 9.5 Güncellemesi Yayınlandı
Redmi 9T için MIUI 14 güncellemesi yolda!

Samsung Galaxy S20 FE ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Samsung, şimdi de Galaxy S21 FE modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin yeni üyesi kullanıcılar tarafından merak edilirken, bugün ise Samsung Galaxy S21 FE özellikleri ile ilgili ilk bilgiler paylaşıldı.

Güvenilir kaynaklar tarafınca yapılan sızıntıya göre serinin yeni modelinin 5 nm fabrikasyon süreciyle üretilecek olan Exynos 2100 işlemcisinden güç alacağını görmekteyiz. Bunun yanı sıra 6 GB RAM ile beraber geleceği de ifade edilen modelin, aynı zamanda 4.580 mAh kapasiteli bir bataryadan da besleneceği belirtiliyor.

Şimdilik, cihazın özellikleri ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, şirkete yakın kaynakların servis ettiği bilgiler doğrultusunda, S21 FE ile beraber Samsung’un bazı özellikleri de kısacağı tahmin ediliyor.

Bildiğiniz üzere bu yıl tanıtılan Galaxy S20 FE modeli 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olan bir AMOLED ekranın üzerine kurulmuştu. Fakat bugün paylaşılan raporlarla beraber Samsung’un yeni FE modelinde 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olan AMOLED ekranın yerine, 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan bir AMOLED ekrana yer vereceği ifade ediliyor.

Bunun yanı sıra serinin yeni modelinin kamera ve performans konusunda önemli iyileştirmelerle beraber geleceği de paylaşılan raporlar arasına yer alıyor.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara