Maç Saati Krizi Gümüşhanespor Ve Orduspor’u Karşı Karşıya Getirdi

Ev.Spor

Maç Saati Krizi Gümüşhanespor Ve Orduspor’u Karşı Karşıya Getirdi

Gümüş 1 puana razı oldu
Ceylan’dan taraftarlara jest
Galip hoca imzayı attı

52 Orduspor yönetimi, Cumartesi günü oynanacak olan Gümüşhanespor maçının gece saatlerinde oynanması için  Türkiye Futbol Federasyonu’na ( TFF) resmi bir başvuru yaptı. Maçın saatine ilişkin son kararın TFF tarafından verilmesi beklenirken Gümüşhanespor yönetimi talebi reddetti.

 Konuyla ilgili açıklama yapan Gümüşhanespor kulüp başkanı Ertürk Yakut, Orduspor’un talebine olumlu bakmadıklarını belirterek, “Bize gelen resmi bir yazı yok ancak biz olumlu bakmıyoruz. Takım gece maça çıkmaya alışık değil, atmosfere yabancı bu yüzden gece maçı bizim için pek kolay olmaz” dedi.

52 Orduspor’un bu talebi üzerine, TFF’nin maçın saati ile ilgili olarak yapacağı değerlendirme ve vereceği karar futbol camiası tarafından merakla bekleniyor. Gümüşhanespor maçının ne zaman ve hangi saatte oynanacağı konusunda netlik kazanması için TFF’nin yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

52 Orduspor’un Gümüşhanespor maçının gece saatlerinde oynanması talebi, TFF’nin değerlendirmesi sonucunda netlik kazanacak. Maçın saati ile ilgili alınacak kararın, hem kulüp hem de futbolseverler tarafından dikkatle takip edileceği ve maçın daha geniş bir izleyici kitlesiyle buluşması için umutlu beklentilerin olduğu belirtiliyor.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara