Pektaş: Ülke olarak salgını iyi bir şekilde yönettik

Ev.Gümüşhane

Pektaş: Ülke olarak salgını iyi bir şekilde yönettik

Eski Kürtün Kaymakamı Yusuf Özdemir Samsun’da Toprağa Verildi
İl Özel İdaresi’nin faaliyet raporu kabul edildi
MÜSİAD beklenen TKDK bilgilendirmesini yaptı

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, tüm dünyaya kök söktüren, ülke olarak da zorluklarını yaşadığımız Covid-19 salgınını Türkiye’nin iyi bir şekilde yönettiğini söyledi.

Milletvekili Pektaş beraberindeki heyetle Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasını (GTSO) ziyaret ederek GTSO Başkanı İsmail Akçay ve oda yöneticileri ile görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Milletvekili Pektaş, Covid 19 salgını nedeniyle tüm dünyanın zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bizlerde ülke olarak bu salgının yaşatmış olduğu zorlukları yaşıyoruz. Ancak diğer ülkelere baktığımızda, ülke olarak bizim bu salgını iyi bir şekilde yönettiğimizi düşünüyorum. Allah’ın izni ile aşılama süreciyle de birlikte bu salgından kurtularak, gündemimizi tekrar ekonomik gelişmelere ve yatırımlara yöneltebileceğiz. Ben bir kez daha İsmail Akçay başkanıma ve değerli oda temsilcilerine şehrimizin sorunlarına ve bu sorunların çözümü için vermiş oldukları mücadele için teşekkür ediyorum” dedi.

GTSO Başkanı İsmail Akçay’a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür eden Pektaş, “Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız her zaman şehrimizin ve iş dünyamızın sorunlarına duyarlı kalarak bu sorunları dile getirmiş ve çözülmesi için bizlerle birlikte mücadele etmiştir. İsmail Akçay başkanımızın tecrübesinden ve bu şehre olan ilgi ve alakasından her zaman istifade ettik. Bizlerde şehrimizle alakalı birçok konuda kendisi ve iş dünyamız ile yaptığımız bu tür ziyaretler ve toplantılar aracılığı ile istişare ediyor ve sorunların çözümü için çalışıyoruz” diye konuştu.

Milletvekili Pektaş ve heyetini Gümüşhane iş dünyasının çatı kuruluşu olan GTSO’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden GTSO Başkanı İsmail Akçay ise iş dünyasının taleplerini birinci ağızdan kendilerine iletme imkanı tanımalarından ve Gümüşhane iş dünyasına göstermiş oldukları yakın ilgi için teşekkür etti.

Ziyarette Pektaş’a yanısıra Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu eşlik etti.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara