Ev.Gümüşhane

PTT 183 yaşında

Gümüşhane’de 45 yaş ve üzeri vatandaşlar aşılanmaya başladı
Gümüşhane’de Bayram Ziyareti Dönüşü Kaza: 3 Yaralı
Estonya heyeti Gümüşhane’de

Ziyarette Vali Tanrısever tüm PTT çalışanlarının kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kutlamalar kapsamında Gümüşhane PTT Müdürlüğünde PTT’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 183 gişe numarasını alan müşteriye PTT Başmüdürü Ali İhsan Ayvaz tarafından TBMM’NİN Kuruluş Yıldönümü anısına basılan anma pulu serisi hediye edildi.

Gümüşhane PTT Başmüdürü Ali İhsan Ayvaz yaptığı açıklamada, “23 Ekim 1840 tarihinde Posta Nezareti olarak Osmanlı Devleti içerisinde iletişim ve haberleşmeyi sağlamak üzere kurulan PTT AŞ, günümüzde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak ülkemizin dört bir yanında, geniş hizmet ağı ile posta, kargo, lojistik, filateli ve e-ticaret gibi birçok sektörde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. Şirket hizmetlerine ek olarak; sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine de katkı sağlıyor. Dünyada büyük bir hızla yaşanan dijital değişim ve dönüşümü yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren PTT AŞ, iki asra yaklaşan tecrübesini yenilikçi bir hizmet anlayışı ile birleştirerek, hizmet sunduğu alanlarda Türkiye Yüzyılı vizyonu ile bir dünya markası olma hedefine emin adımlarla yürüyor. Sürekli kendini yenileyen PTT AŞ, yenilikçi projeler ile geçmiş ile günümüz arasında büyük bir fark ortaya koyuyor” dedi.

PTT ailesinin 183. yılını kutlayarak memlekete hizmet aşkıyla perçinlenecek nice yıllar dileyen Ayvaz, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı Türkiye Yüzyılı vizyonu ışığında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın yenilikçi çözümleri ile vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı geçmişte olduğu gibi bugün de sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara