Ev.Siyaset

Kara: Şiran için hazırız, kararlıyız

AK Parti İl Başkanlığına Mehmet Emin Erdoğdu atandı
Köse Adaylığını Açıkladı
‘ALTERNATİFSİZ DEĞİLİZ’

Yaptığı açıklamada Şiran’a hizmet parolasıyla yola çıktığını belirten Kara, yıllardır biriktirdiği tecrübe ve deneyimlerle Şiran’a hizmet için hazır ve kararlı olduğunu ifade etti. 

Belediye başkanlığı döneminde Şiran’ı Şiran halkıyla birlikte yöneteceklerini dile getiren Kara ilçeyi hep birlikte imar ve ihya edeceklerini belirterek, Şiran’a hizmet için kendilerine üç temel konu belirlediklerini söyledi

Abdulbaki Kara’nın açıklaması şu şekilde: “Şiran’a hizmet parolasıyla yola çıktık ve milletin partisi AK Parti’den aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Başvurumuzu yaptıktan sonra Şiranlı hemşerilerimizden çok güzel geri dönüşler aldık. Bizleri adaylık için başvuru yapmamız konusunda cesaretlendiren ve başvurumuzu yaptıktan sonra da desteklerini ifade eden bütün Şiranlı hemşerilerimize teşekkürlerimiz sunuyorum. Şiran dışından da desteklerini ifade eden bütün hemşerilerimize ve dostlarımıza da ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Uzun yıllardır edindiğimiz siyasi ve ticari tecrübelerle Şiran için hazırız ve kararlıyız. Bu teveccüh bizim kararlılığımızı arttırıyor. Unutulmasın ki bizler Şiran’ı hep birlikte yöneteceğiz. Şiran’ı hep birlikte imar ve ihya edeceğiz. Şiran’a hizmet parolasıyla çıktığımız bu yolda üç temel konu üzerine çeşitli projeler geliştirdik. Hayırlısı ile aday olarak açıklanırsak, Turizm, Eğitim ve İstihdam temelleri üzerine kurulu projelerimizi de vatandaşlarımıza açıklayacağız ve Şiran için çok farklı bir vizyon ortaya koyacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadeleriyle ‘Aşkınan koşan yorulmaz’ düsturunu benimseyip Şiran için geceleri gündüzlere katıp yılmadan ve yorulmadan çalışacağız. Allah’ın izniyle Şiran’ı yeniden AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız.” 

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara