Sarı adaylığını açıkladı

Ev.Gümüşhane

Sarı adaylığını açıkladı

Kadınlar Günü mesajları
Kaymakam Gürkan veda etti
Gümüşhane’de 3 aracın karıştığı kazada 3 kişi yaralandı

Meslektaşlarını en iyi şekilde temsil etmek için yaklaşmakta olan Gümüşhane Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri öncesinde başkan adaylığımı açıklayan Sarı, şoför esnafının faydasına olan her şeyin içinde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Esnaf için her zaman seslerinin gür çıkacağını, hiçbir zaman esnafın boynunu bükük bırakmayacaklarını dile getiren Sarı, “Biz hazırlayacağımız projelerle şoför esnafımızı rahatlatacağız. Şoför esnafımız; göğsünü gererek ben şoförüm diyecek. Zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde kaygıların, geçim sıkıntısının, perişanlığın şoför esnaflarımızı ne kadar çok yıprattığının farkındayız. Bu farkındalıkla tuttuğunu koparacak, ne konuştuğunu bilen, genç ve dinamik bir başkan adayı olarak bir yola çıkıyoruz. Bu alın terine, bu çabaya gelin sizde destek olun. Çıktığımız bu yolda Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Ekrem Sarı Kimdir?

1990 yılında Gümüşhane’de dünyaya geldi. 2008 yılında iş hayatına atıldı. İlk ticari girişimine Gümüşhane’de minibüs işletmeciliği ile başladı. 2010 yılında kurdukları S.S.23 nolu Yıldızlar Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin 3 yıl başkanlığını yaptı. Bu süreçte hem çalışarak hem de eğitimime devam ederek 2015 yılında Gümüşhane Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. 2019 yılında şehirlerarası yük taşımacılığına başladı. Halen özel bir şirkette metalik madenler arama grubu Karadeniz bölge müdürü olarak çalışmalarına devam ediyor.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara