DEVA’ya müracaatlar devam ediyor

Ev.Siyaset

DEVA’ya müracaatlar devam ediyor

DP Genel Başkanı Uysal’dan Başkan Kara’ya hayırlı olsun ziyareti
AK Parti’nin yeni il yönetimi belli oldu
Gümüşhane’de iktidar ve muhalefet Yeşilyurt sakinlerinin maden mücadelesi için birleşti

Şiran ilçesinde apart işleten kadın girişimci Şeyma Aydın, DEVA Partisi’nden Şiran belediye başkan adaylığı için müracaat etti. 

DEVA Partisi genel başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Hasan Karal’ın Gümüşhane teşkilatı ile bir araya geldiği toplantının ardından aday adaylarının müracaatı alındı. 

Karal’ın bizzat teslim aldığı müracaatlarda Gümüşhane belediye meclis üyesi adayları da yer aldı. Gümüşhane belediye meclis üyeliği için Kadir Yüce ve İsrafil Kolcu’nun da başvurusunu kabul eden Karal, adaylara başarı dileklerini iletti. Karal’a Deva Partisi teşkilatı adına seçim işleri başkanı Mustafa Akbulut eşlik etti.

Müracaatları sosyal medya hesabından duyuran Karal, “Ülkemiz için faydalı bir şeyler yapma çabasında olanlar, ilkeli siyaset için DEVA ailesine katılmaya devam ediyor. Gümüşhane İl Başkanlığımızda, Gümüşhane  teşkilatımızla bir araya geldik. 2024 Mahalli İdareler Seçimi için başvuru yapan; Gümüşhane Şiran İlçe Belediye Başkan Aday Adayımız Şeyma Aydın, Gümüşhane Belediye Meclis Üyesi aday adaylarımız Kadir Yüce ve İsrafil Kolcu’nun başvurularını aldık. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara