Ev.Spor

Yakut: Gümüşhane’nin takımı olan Gümüşhanespor’a güç vermelisiniz

Gümüş, Puanla Başladı
Ozan kardeşler gururumuz oldu
Gümüş evinde güldü: 1-0

Kulüp Başkanı Ertürk Yakut, konuyla ilgili yaptığı açıklamada 10 Aralık tarihinde Kırıkkale ile yapılacak olan maça özel Gümüşhane Valilik Protokol Listesi’nin tamamına davetiye gönderildiğini söyledi.

Bu kritik maçta Gümüşhanespor’un başarısı için taraftar desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayan Yakut, “Bu nedenle Gümüşhanespor Kulübü olarak maçın özel bir atmosferde geçmesini sağlamak ve taraftarlarımızı bir araya getirmek amacıyla Gümüşhane Valiliği protokol listesine davetiye gönderdik. Gümüşhanespor kulübü olarak Gümüşhane halkını ve ilgili kurumları maçlarımıza davet etmekten gurur duyuyoruz. Bu davetiyeler, Gümüşhane Valilik Protokol Listesi’ndeki yetkililere özel olarak gönderilmiştir. Bu davetiyeyle, Gümüşhanespor ailesinin bir parçası olan herkesi, takımımızı desteklemek ve birlikte büyük bir zafer yaşamak için tribünlerde bir araya gelmeye çağırıyoruz” dedi.

Gümüşhanespor kulübü olarak taraftarların maça katılımını teşvik etmek ve takıma olan sevgi ve desteğini göstermek amacıyla bu özel davetiyeleri hazırladıklarını ifade eden Yakut, “Gümüşhanespor Kulübü olarak, Gümüşhane Valiliği’nin Protokol Listesi’ndeki yetkililere özel olarak gönderdiğimiz davetiyelerle, maçımıza katılmalarını ve takımımızı desteklemelerini istiyoruz. Bu davetiyeler, Gümüşhanespor ailesinin bir parçası olan herkesi bir araya getirerek, birlik ve beraberlik ruhunu tribünlere taşıyacak. Gümüşhane’nin takımı olan Gümüşhanespor’a güç vermelisiniz. Bu maçta, birlikte büyük bir zafer yaşamak için tribünlerde bir araya gelmeliyiz. Gümüşhanespor Kulübü olarak, Gümüşhane halkını ve ilgili kurumları, Gümüşhanespor maçlarına katılmaya ve takımımıza destek vermeye davet ediyoruz.”

Paylaş

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara