Başkan Yakut’tan tüm Gümüşhane’ye çağrı

Ev.Spor

Başkan Yakut’tan tüm Gümüşhane’ye çağrı

Başkan Yakut: Emeklerimizi çalan hakemlere hakkımızı helal etmiyoruz
Gümüş puansız döndü: 1-2
Berber dünya ikincisi oldu

“Bu önemli maçta şehir liderlerimizi ve tüm taraftarlarımızı tribüne davet ediyorum”

Yaptığı açıklamada hafta sonu şehrin gururu Gümüşhanespor’un kendi evinde Talas Gücü ile önemli bir mücadeleye çıkacağını hatırlatan Yakut, “Bu maç, takımımız için sadece bir futbol karşılaşması değil, aynı zamanda şehrimizin birlik, beraberlik ve dayanışmasını gösterme fırsatı ve var olma mücadelesidir. Aynı zaman da her şeyi geri de bırakıp takımımıza sahip olma günüdür. Bu önemli günde, Gümüşhanespor’a destek olmak ve takımımızı yalnız bırakmamak adına siz değerli şehir liderlerimizi ve tüm taraftarlarımızı tribüne davet ediyorum” dedi.

“Gümüşhanespor’un başarısı, şehrimizin başarısıdır”

Gümüşhane Valisi, Milletvekilleri, bürokratlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Gümüşhanespor taraftarları ve tüm Gümüşhane halkına açık çağrıda bulunan Yakut, “Futbol, birlikte sevinmeyi, birlikte üzülmeyi ve en önemlisi birlikte mücadele etmeyi öğreten bir spor. Bu hafta sonu yapılacak olan Talas Gücü maçı, şehrimizin spor alanındaki birlikteliğini ve gücünü tüm Türkiye’ye gösterme şansıdır. Gümüşhanespor, sahada en iyi performansını sergileyerek şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele edecek. Bu mücadelede onlara en büyük desteği vermek, hepimizin görevidir. Siz değerli şehir liderlerimizin ve taraftarlarımızın tribünde yer alması, takımımıza moral ve motivasyon katacaktır. Bu zorlu karşılaşmada, takımımızın yanında olduğumuzu göstermek ve onlara inancımızı hissettirmek için bir araya gelmeliyiz. Gümüşhanespor’un başarısı, şehrimizin başarısıdır ve bu başarıyı hep birlikte kutlamak için sizleri maça davet ediyorum” diye konuştu.

“Birlikte, şehrimizin takımına destek olalım ve zaferi birlikte kutlayalım”

Başkan Yakut, şehrin tüm kesimlerinin bu önemli maçta tribünleri doldurarak takıma olan desteği göstermelerini isteyerek, “Gelin, bu hafta sonu hep birlikte Gümüşhanespor’a güç verelim ve takımımızı zafere taşıyalım. Sizlerin desteğiyle, Gümüşhanespor daha da güçlenecek ve başarılarına bir yenisini ekleyecektir. Bu önemli gününde Gümüşhanespor’a destek olmak için sizleri ve ailelerinizi, tüm öğrenci kardeşlerimi, memleketin ekmeğini yiyen herkesi, yaşlısından gencine herkesi Gümüşhanespora sahip çıkmaya davet ediyorum. Birlikte, şehrimizin takımına destek olalım ve zaferi birlikte kutlayalım” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara