Ertuğrul hoca birinci oldu

Ev.Gümüşhane

Ertuğrul hoca birinci oldu

İl Özel İdaresinde 8 personel için kura töreni düzenlendi
Gümüşhane’de karla mücadele çalışmaları devam ediyor
Park yasağı uygulaması 1 Ocak’ta başlıyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 44. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu 2 bin 100 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

Yarışın startını Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu birlikte verdi. 

Yenimahalle Devlet Sahil Yolu Caddesi Şehit Asteğmen Coşkun Davulcu Üst Geçidi altında başlayan yarışlarda 10 bin 705 metrelik parkuru 44 dakika 58 saniyede koşan Gümüşhane’nin atletizm duayenlerinden antrenör Ertuğrul Sarı 55-59 yaş kategorisinde birinci oldu.

Gümüşhane adına 10 kilometrelik yarışmaya katılan Temel Kaya 55-59 yaş grubunda 8, Kayhan Aydın 50-54 yaş grubunda 5 ve Mustafa Şeren 50-54 yaş grubunda 14.oldu. Yarışmaların 21 kilometrelik bölümüne katılan Engin Aydın ise 45-49 yaş grubunda 10, Taci Tozlu da 50-54 yaş grubunda 9.oldu.

“Bu birinciliği Gümüşhane’ye hediye ediyorum”

Daha önce de Trabzon Yarı Maratonunda koştuğunu hatırlatan Ertuğrul Sarı, “Daha önce de koştuğum Trabzon’da birinciliklerim vardı. Şuanda da yine birinci oldum ama derecemi yükselttim. Benim için çok güzel bir duyguydu. Gümüşhane’de sporu kalkındırmak ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumaya, bilgisayar başından kaldırmaya devam edeceğim. Çok mutluyum. Bu birinciliği Gümüşhane’ye hediye ediyorum. Adem Doğan hocama burada bizlere eşlik ettiği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Paylaş
Daha Yeni Yazılar
Eski Yazılar

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara