Pozitif Yaşamın Sırrı Sözcüklerin Ardında Gizli

Ev.Sağlık

Pozitif Yaşamın Sırrı Sözcüklerin Ardında Gizli

Gümüşhane’de patpat kazası: 1 ölü 
Çocuklarda Mutasyonlu Virüsün Etkilerine Dikkat!
Meme Kanseri Tedavisinde Yüz Güldürücü Gelişmeler Var!

Ağızdan çıkan her sözcüğün ve zihinden geçen her düşüncenin gücünün farkına varmaya yardımcı olan İpek Senem Aydın, negatif enerjiden arınmış bir hayata sözcüklerle ulaşmanın rotasını çiziyor.

 

Uluslararası thetahealing uzmanı İpek Senem Aydın, kelimelerin gücünü yaşamın pozitif enerjisiyle buluşturarak ruhsal dengelenmeyi sağlıyor. Dile getirilen her düşüncenin kişinin dünyaya bakış açışına doğrudan etki ettiğine dikkat çeken Aydın, ağızdan çıkan her sözcüğün hayatın gerçekliği içinde kendine yer bulduğunu söylüyor. “Hayatımda olumsuzlukları tecrübe etmek istemiyorsam ne yapmalıyım?” sorusunu soranlara sözcüklerin gücüyle yardım eden başarılı thetahealing eğitmeni, fiziksel ve ruhsal özgürleşmeye yardımcı oluyor. 

 

“Ağızdan Çıkan Sözcükler, Gerçekliğe Giden Yolun Kendisidir”

Doğru sözcükler kullanıldığı zaman hayatın negatif yönleriyle karşılaşmanın mümkün olmadığına dikkat çeken İpek Senem Aydın, bunun için atılması gereken ilk adımı “söylenen her şeyin farkına varmak”la açıklıyor. Günlük yaşam içinde karşılaşılan basit bir olumsuz durum karşısında hemen pes edilip olumsuz sözcüklerin sarf edilmemesi gerektiğini ifade eden Aydın, mevcut durumdan şikayet etmek yerine olumlu sözcüklerden oluşan cümleler kurulmasını tavsiye ediyor. İpek Senem Aydın ayrıca “Ne söylediğimin farkındayım. Sözcüklerimi özenle seçmenin mümkün olduğunu biliyorum. Pozitif bakış açısına sahip olarak nasıl konuşacağımı biliyorum. Yaradan tarafından duyulmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum” cümlesiyle negatif blokajlara elveda demenin yolunu gösteriyor.

 

“Pozitif Olumlamalar Kullanarak İyi Enerjiyi Kendinize Çekin”

İstenilen hedef ve amaçlara ulaşmak için kullanılan sözcüklerin kalpten inanarak söylenmesini belirten İpek Senem Aydın, gereken dikkatin gösterilmesi halinde pozitif olumlamalara hayata dahil etmenin bir uyku döngüsü kadar süreceğini paylaşıyor. Kişinin negatif konuştuğu veya şikayet ettiği bir durum olduğunda “korku”nun varlığından söz edilmesi gerektiğini vurgulayan Aydın, bunun çözümünün ise korkularla yüzleşmek ve üstüne gitmek ile mümkün olduğunu söylüyor. Başarılı thetahealing eğitmeni, pozitif olumlamalar için ise şu cümleleri tekrar etmeyi öneriyor: “Şikayet etmeden günlük hayatımı nasıl geçireceğimi biliyorum ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. En iyi ve en yüce şekilde nasıl olabileceğimin en iyisi olacağımı biliyorum. Günlük hayatımı kendime inanarak nasıl yaşayacağımı biliyorum”.  

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara