Gümüşhane Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı

Ev.Gümüşhane

Gümüşhane Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı

Bostancı o karar için teşekkür etti
Torul Baraj ‘Çöplüğü’nde yine aynı görüntü!
Öğrencilerden yeşil kampüs çalışması

İmzalanan 2024-2025 Yılını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi ile Gümüşhane Belediyesi bünyesinde çalışan patenti ve kazanımı BEM-BİR-SEN’e ait olan memurların mali ve sosyal haklarında önemli kazanımlar elde edildi.

Sözleşme Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, BEM-BİR-SEN Gümüşhane İl Başkanı Derviş Demir, Belediye Meclis üyeleri ve memurların katılımıyla Başkanlık Makamında imzalandı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Ercan Çimen, “10 Yıllık görev süremizde olduğu gibi memurlarımızın ve işçi kardeşlerimizin emeklerinin karşılığını verirken, veren el alan elden daima iyidir anlayışıyla hareket ediyoruz. Memurlarımızın mutluluğunun, refahının otomatik olarak işe de yansıdığını biliyoruz. Bu manada bu seneden itibaren yapacağımız ücret iyileştirmesi veya sosyal denge tazminatı ödemesinin memurlarımızın mutluluğuna katkı sağlayacağını,ailesiyle, çocuklarıyla birlikte daha mutlu olan personelimizin de çalışırken çok daha kaliteli bir şekilde hizmet vereceğini görüyoruz, biliyoruz ve buna inanıyoruz. Bütün personelimize bu yeni sözleşme hayırlı uğurlu bereketli olsun” ifadelerini kullandı.

BEM BİR SEN Gümüşhane İl Başkanı Derviş Demir ise “Emeği değerli kılmaya, ekmeği büyütmeye, adil paylaşımı sağlamaya, yerel yönetim çalışanlarımızın haklarını ve hukuklarını korumaya dönük çalışmalarımız kapsamında elde ettiğimiz önemli kazanımlardan biri olan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Başkanımız her zaman çalışanlarının yanında. Belediye başkanımız emekçilere bir değer veriyor. Biz memurlar olarak yapmamız gereken marifetimizi daha da artırarak, hizmetimizi en güzel şekilde götürmektir. Sayın başkan icraatlarıyla çalışanların gönlünü alarak, bir gönül belediyeciliği örneği sergilemiştir. Sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen’e, Belediye Meclis Üyelerine, Başkan Yardımcılarımıza, Mali Hizmetler Müdürümüze memurlarımız adına Şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara