Torul eğitim camiası da başarı sözü verdi

Ev.Gümüşhane

Torul eğitim camiası da başarı sözü verdi

Kürtün Halk Eğitimi Merkezi’nden yılsonu sergisi
Özdamar ödülünü aldı
GÜSİAD’ın burs başvuruları başladı

Torul Şehit Tamer Özdemir Anadolu Lisesi salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Torul İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyyüp Zengin, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Turan Tanış ve Oltan Balyemez, Torul İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Torul İlçesinde görev yapan ortaokul ve ortaöğretim okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Sünnetci, Torul ilçesinde bulunan ortaokul ve ortaöğretimde görev yapan tüm öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim öğretim de tüm branşlarda ter dökerek Türkiye ortalamalarının üzerine çıkacakları sözünü alkışlarla aldı.

Gelecek nesillerin sağlam bir temel üzerinde inşa edilmesi için tüm öğretmenlere büyük görevler düştüğünü söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “Her insan duyguları, düşünceleriyle bir dünyadır. İyilikler namına bir kişiyi kazanmak demek dünyayı kazanmak demektir. Bizim millet olarak önemli bir özelliğimiz milli ve manevi değerler paydasında toplanmaktır. Bunu başardığımız için köklü bir medeniyet kurarak tarihte var olmuşuz. Bizler bunu başaran bir millet olarak ecdadımızdan devraldığımız sorumluluklarımız var. Bu sorumlulukları en iyi şekilde taşımak durumundayız. Bunu yapmak için de her günümüze yenilenerek, tazelenerek, yeni bir şevk ve heyecan ile başlamak ve çok çalışmak durumundayız. Bunu yapabileceğinizden endişemiz yoktur. Bizim eğitim alanında hem akademik hem de sosyo kültürel faaliyetlerde örnek olacak adımları atmamız için hiçbir engel yok. Bunu hep birlikte başarıyoruz ve başaracağız” dedi.

Soru ve cevap şeklinde gerçekleşen toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara