“Geçmiş Hataların Bedelini Ödedim”

Ev.Gümüşhane

“Geçmiş Hataların Bedelini Ödedim”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Gümüşhane’de
Gümüşhane’de Ahilik Haftası kutlandı
Ünlü şair Nurullah Genç, Gümüşhanelilerle buluştu

Köse Belediye Başkanlığı için son dakikaya kadar AK Parti’den Adayı çıkmadığını hatırlatan Seyhan TOK; “Ben sancak yere düşmesin diye kimsenin elini taşın altına koymadığı zor dönemde bedenimi taşın altına koyarak aday oldum” dedi.

Köse’yi ve Köseliyi çok sevdiğini kaydeden Tok, “İktidar partisinin gücünü kullanarak daha fazla hizmet getireceğim iddiasıyla aday oldum. Elimden geldiğince seçim kampanyamız sürecinde sevgi kardeşlik hoşgörü nezaket kurallarında hareket etmeye çalıştım. Adaylığımız geç açıklandı, süremiz azdı. Kendimizi ancak bu kadar ifade edebildik” diye konuştu.

“Kaybetmek, Adaysız Olmaktan Onurludur”

Bazı kesimlere yönelik tepkisini isim vermeden dile getiren Tok, “Herkesin fikrine saygı duyuyorum ancak söz verip ihanet eden yanımızda görünüp alttan bizi satanlara seçmenim ve şahsım olarak hakkımı helal etmiyorum. Hiçbir sır gizli kalmaz. Şerefimle seçime girdim kaybettim. Seçim kaybetmek adaysız kalmaktan daha onurludur. Benim gösterdiğim dava şuurunu maalesef herkes gösteremedi” şeklinde konuştu.  

“Geçmiş Hataların Bedelini Ödedim”

Geçmişte yapılan hataların bedelini kendilerine ödetildiğini aktaran Tok, “Benim makam mevki aşkım olmadı. Seçimi kaybettiğim için değil seçmenimiz üzüldüğü için üzülüyorum. Hayallerim vardı, projelerim vardı bunlara üzüyorum. Her şerde bir hayır vardır. Nasıl hak ediyorsak öyle yönetiliriz. Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara