Gümüşhane Emniyeti uyuşturucuya geçit vermiyor

Ev.Gümüşhane

Gümüşhane Emniyeti uyuşturucuya geçit vermiyor

Gümüşhane Üniversitesinde “Satala” Konferansı Düzenlendi
Payitaht dizisinde Gümüşhanevi Hazretleri konu edildi
Yeni yıl mesajları

İl genelinde uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanılmasının engellenmesine yönelik çalışmalarına devam eden İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son günlerde Gümüşhane’de sık sık karşılaşılan yurt dışından ülkeye uyuşturucu madde getiren ve bu uyuşturucu maddeleri nakleden şahıslara yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz günlerde Akçakale uygulama noktasında durdurdukları bir araçta seyahat eden Y.S. isimli yabancı uyruklu şahıstan şüphelenince şahsın uyuşturucu madde sevkiyatı yapabileceğini değerlendirerek Cumhuriyet Başsavcılığından aldığı talimatla şahsı Hastaneye götürdü.

Gümüşhane Devlet Hastanesinde yapılan kontrollerinde mide ve bağırsaklarında yabancı cisimler olduğu tespit edilen şahsın mide ve bağırsaklarında bulunan yabancı cisimler hastanede yapılan tıbbi müdahaleler sonucu çıkarıldı.

Mide ve bağırsaklarında 65 parça halinde toplam 429,25 gram Metamfetamin maddesi ele geçirilen yabancı uyruklu Y.S. hakkında Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçundan adli işlem başlatıldı ve sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara