GÜMOFF kupaya doymuyor

Ev.Gümüşhane

GÜMOFF kupaya doymuyor

Gümüşhane-Bayburt Bölge Barosu Resmi Olarak Ayrıldı
Kürtün Ayakta!
1.STK Başkanları ve Bürokratlar buluşması online yapıldı

Tokat’ın Niksar ilçesinde 4’sü düzenlenen off-road yarışları yoğun ilgi gördü. Niksar Belediyesi ve Niksar Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen yarışma Çamiçi yaylasında gerçekleştirildi.

Yarışmaya Gümüşhane’den katılan GÜMOFF pilotlarından Recep Şahin S1 klasmanında birinci olurken, Samet Şahin ise S3 klasmanında üçüncülük kupasının sahibi oldu.

Tokat’ın yanı sıra İstanbul, Erzurum, Erzincan, Ordu, Sivas, Artvin, Amasya, Gümüşhane illerinden 100’e yakın sporcunun katıldığı yarışmanın startını Niksar Kaymakamı İlhami Doğan ile Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan arazi aracıyla parkurlardan geçerek verdi.

3 bine yakın kişinin izlediği yarışlar oldukça çekişmeli geçerken pilotlar güçlü arazi araçlarıyla zorlu parkurlarda nefesleri kesti. 2 kilometrelik parkuru en kısa sürede tamamlamak için birbirleriyle yarışan pilotlar seyircilerden alkış topladı. 

Yarışmada en çok ilgiyi ise ‘ölüm çukuru’ adı verilen parkur oluşturdu. Çukurdan çıkamayan araçlar iş makinesi yardımı ile çıkarıldı. İzleyiciler keyifli ve unutulmaz anlar yaşadı.

12 gün önce Sivas’ta düzenlenen 2. Off Road Oyunları Festivalinde katıldıkları tüm klasmanlarda 5 kupa birden kaldırarak yarışmaya damga vuran Gümüşhane Off-Road Kulübü pilotlarının Tokat’ta gösterdiği başarı göğüs kabarttı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara