Köprülü: Cumartesi günü ligde varolma mücadelesi vereceğiz

Ev.Spor

Köprülü: Cumartesi günü ligde varolma mücadelesi vereceğiz

Başkan Çimen’den Gümüşhanespor’a ziyaret
Onuk: Önümüzde çok zorlu bir üç haftalık periyot var
Gümüş bir üst tura yükseldi: 1-0

Misli.com 2.Lig, Beyaz Grupta varolma mücadelesi veren temsilcimiz Gümüşhanespor, ligin son ve kader maçına hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Direktör Sezgin Köprülü yönetiminde hafta sonu sahasında Çorum FK engelini aşarak Bizans oyunlarının döndüğü ligde yeniden umutlanan temsilcimiz deplasmanda oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı.

Cumartesi günü gerçekleşecek müsabaka öncesinde açıklamalarda bulunan teknik direktör Sezgin Köprülü, “Cumartesi günü iyi bir takıma karşı zorlu bir mücadele vereceğiz. Hafta sonu kadro kalitesi iyi olan büyük bir camiaya karşı ligde varolma mücadelesi vereceğiz. Mutlak kazanma düşüncesi ile çıkacağımız bu zorlu karşılaşmadan alnımızın akıyla ayrılacağımıza yürekten inanıyorum. Bu anlamda futbolcularımıza inanıyorum, güveniyorum. Kaybedecek bir şeyimiz yok. Tüm gücümüzle, tüm inancımızla mücadelemizi sayaya yansıtacağız. Gerisi Allah’ın takdiri. Çıkmış olduğumuz bu zorlu yolda Mevlam bizi mahcup etmez inşallah. Tüm hemşehrimizden ricamız desteklerini ve dualarını bizden eksik etmesinler.” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara