Gümüşhane Emniyetinden 2 ayrı uyuşturucu operasyonu

Ev.Gümüşhane

Gümüşhane Emniyetinden 2 ayrı uyuşturucu operasyonu

Akademisyeninden yeni bir tür keşfi
Zigana’da “Dünya Yıldızı” Tespit Edildi
Eczacılar Gümüşhane’de İftar Açtı

Son günlerde uyuşturucu madde ticareti ve kullanımının engellenmesine yönelik çalışmalarına hız veren İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ve İstihbarat Şube ekipleri üst üste iki operasyon gerçekleştirdi.

İlk operasyonda kent merkezinde yaya halde dolaşan Y.K’nın şüpheli hareketleri üzerine şahıs üzerinde arama gerçekleştiren ekipler şahsın elinde bulunan paket içerisinde 50 adet sentetik ecza hap (Gerica 300 mg) ele geçirdi. Ekipler Y.K. hakkında Uyuşturucu Madde Kullanmak veya bulundurmak suçundan adli tahkikat başlattı.

Bir diğer operasyon ise Kürtün ilçesinde gerçekleştirildi. Yol uygulaması yapan ekipler Giresun’dan Gümüşhane istikametine ilerleyen bir aracı durdurarak arama yaptı.

Araçta yapılan aramada 11,8 gram Skunk maddesi, 0,7 gram tütünle karışık esrar maddesi, 1 adet Ecstasy hap, 1 adet uyuşturucu madde kullanımına yarayan ve payp adı verilen aparat ile 1 adet esrar öğütücü ele geçirildi. 

Araç içerisinde bulunan H.A.B, B.Ç, ve İ.K, isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Kullanmak veya Bulundurmak suçundan adli tahkikat başlatıldı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara