Memur-Sen’in Onur Konuğu Milletvekili Köse ve Başkan Çimen oldu

Ev.Gümüşhane

Memur-Sen’in Onur Konuğu Milletvekili Köse ve Başkan Çimen oldu

Jandarma’dan kaçak silah operasyonu
Gümüşhane birinci oldu
Yan Yatan Tırın Sürücüsü Yaralandı

Gümüş Alyans Düğün Salonu’nda düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu iftar programına Memur-Sen’e bağlı sendikaların tümünün başkan ve mensupları katıldı.

İftar programının açılış konuşmasını yapan Memur-Sen Gümüşhane İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ergin Aslan, yaptığı coşkulu konuşmasında şunları söyledi: “Memur-Sen’in derdi, daima Mazlumun yanında, zalimin karşısında durmaktır. Memur-Sen güçlüyü haklı değil; haklıyı güçlü kılmak için kurulmuş bir teşkilattır. Çünkü; Hakkı müdafaa eden ve medeniyet köklerimizi atinin dallarıyla buluşturan, bu kuruluşun mayasında dua, tefekkür, bereket, azim, kararlılık ve cesaret vardır. Bizler, ‘Yaptıklarınız kadar, yapmadıklarınızdan da hesaba çekileceksiniz’ diyen ve bizlere büyük bir mesuliyet yükleyen, bir medeniyetin mensuplarıyız. Kısaca hiçbir konuya duyarsız kalma şansımız yok.” 

Yunus Emre, Mehmet Akif ve Memur Sen Kurucu Başkanı Akif İnan’ın şiir ve sözlerinden örnekler vererek konuşmasını yapan Ergin Aslan, Gazze’deki soykırım vahşeti üzerinde de durarak “Gazze için Memur-Sen elinden geleni yapıyor” dedi. 

Memur-Sen İl Temsilcisi Aslan, konuşmasının son bölümünde Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’a ve programa katılımlarından dolayı Milletvekili Av. Celalettin Köse’ye, Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’e, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş’a, sendika üyelerine ve katılımcılara teşekkür etti.

Programda yaptığı kısa konuşma ile Memur-Sen İl Temsilcisi Ergin Aslan ve Memur-Sen ailesine teşekkür eden Milletvekili Av. Celâlettin Köse, 31 Mart seçimlerinde Belediye Başkanı Adayı Ercan Çimen’ e ve AK Parti’nin belediye ve il genel meclisi üye adaylarına güçlü destek istedi. 

Programda konuşan Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen de şunları söyledi: “Memur-Sen İl Temsilcisi Ergin Aslan kardeşim başta olmak üzere bu salonu dolduran Gümüşhane Memur-Sen ailesine saygılarımı ve selamlarını sunuyorum. Memur-Sen ailesi bugüne kadar hep bizim yanımızda oldu, bizi destekledi. Bu pazar günü yapılacak olan seçimde de yine Memur-Sen ailemizin değerli üyelerinin ve aile fertlerinin güçlü desteğini bekliyorum. Sizin desteklerinizle Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü yerine getirmiş olacağız. Cumhurbaşkanımıza Gümüşhane’den bir rekor sonuç daha hediye edip sancağı en üstte dalgalandıracağız. Sefer bizden zafer Allah’tan. Allah, tutuğunuz oruçları kabul etsin. Afiyet olsun. Hepinize tekrar teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” 

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara