Gümüşhane Ülkü Ocaklarında Görev Değişimi

Ev.Gümüşhane

Gümüşhane Ülkü Ocaklarında Görev Değişimi

Yeşilay Gümüşhane Şubesinde bayrak değişimi
Demiryolu 2053’e Mi Kaldı?
Jandarma’dan kaçak sigara operasyonu

Serkan Alp 3,5 yıldır sürdürdüğü Gümüşhane Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sadık Coşkun’a devretti.

İl başkanlığında düzenlenen törene Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ejder ve Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Ali Çelik’in yanı sıra MHP Gümüşhane İl Başkanı Mete Kaya, MHP teşkilat yöneticileri ve Ülkücü Ocakları üyeleri katıldı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdiri ile Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığına Sadık Coşkun’un atandığı kaydedilirken, Coşkun’a yeni görevinde başarılar dilendi. Görevini devreden Serkan Alp başta olmak üzere geçmiş dönemlerde görev yapan il başkanlarına teşekkür edilerek birlikteliğin daim olması temenni edildi.

Devir teslim töreninin ardından Sadık Coşkun’a ilk tebrik Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük’den geldi. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda Küçük, “Ülkü Ocakları Genel Bşk.Yrd. Kadir Ejder ve Ali Çelik’in katılımlarıyla Gümüşhane Ülkü Ocakları Başkanlığında Bayrak devir teslim töreni yapıldı. Eski Ocak Başkanımız Serkan Alp’e emek ve hizmetleri için teşekkür eder yeni Başkanımız Sadık Coşkun’a görevinde başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara