Vali Güzeloğlu GTSO’yu ziyaret etti

Ev.Gümüşhane

Vali Güzeloğlu GTSO’yu ziyaret etti

Genç-Memur Sen’de Bayrak Değişimi
Un yüklü tır makasladı: 1 yaralı
Başkan Çimen: Yeni imar planımızda sona geldik

GTSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve TOBB Gümüşhane Kadın Girişimciler İcra Komitesi üyeleriyle Vali Güzeloğlu ve Belediye Başkanı Ercan Çimen’i GTSO’da ağırlayan Başkan İsmail Akçay, güzel ve anlamlı ziyareti için teşekkür etti.

Ziyarette GTSO Başkanı İsmail Akçay, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na GTSO’ya gerçekleştirdiği ziyaret ve Gümüşhane’ye verdiği değerli hizmetler anısına plaket ve Gümüşhane Kadın Girişimciler Kooperatifi tarafından yöresel bitkilerden üretilmiş ürünlerden takdim etti.

Gümüşhane’de olmanın ve burada görev yaparak Gümüşhaneliler gibi değerli insanlarla dost olmanın her zaman kendisi için çok önemli bir değer olduğunu aktaran Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Her ferdine çok ayrı sevgi ve duydu beslediğim altın kalpli insanlar sözünü sonuna kadar hak eden ve bu duyguyu sonuna kadar yaşatan değerli Gümüşhaneli hemşerilerim ve dostlarım. İlk görev yerim olan ve 19 ay gibi kısa bir sürede bu kadar güzel dostluklar edinmek ve her daim bu dostluğu yakından hissetmek beni sürekli mutlu etmiştir. Göstermiş olduğunuz değerli sevgi ve dostluk benim üzerimde bırakmış olduğu etki sayesinde görev yaptığım çoğu şehirde beni Gümüşhaneli vali olarak bildiler. Her şehir güzeldir ama bakasını bilirsiniz o güzelliklerin altında yatan özelliği de görme fırsatınız olur. İyiler ve güzelliklerin yoğunluğu da Gümüşhane’yi daha özel yapıyor. Bu özellikte işte bizleri yıllar geçse bile bir araya getiriyor. Ben bir kez daha Gümüşhane’mize hizmet etmekten ve bu vesile ile sizler gibi değerli dostlar edinmekten çok mutlu olduğumu ifade ederek sizlere değerli samimiyetiniz için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

GTSO Başkanı İsmail Akçay ise “Bugün hem şehrimiz hem de Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız adına müstesna bir gün. İlimizde güzel hizmetler veren, zaman zaman koşan adam olarak adlandırdığımız şehrimizdeki hizmetlerinden sonra ülkemizin çeşitli illerinde bu değerli hizmetlerine devam eden, valilik görevinin dışında insanları seven, onları kucaklayan dertleriyle dertlenerek çözüm üreten ülkemizin ihtiyaç duyduğu yönetim anlayışını benimseyen değerli bir kişiyi bugün burada ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Ülkemizin birçok şehrinde görev yaparak önemli izler bırakmak ve güzel anılar ile hatırlanmak kolay değildir. Sayın Valimiz de şehrimizde ve görev yaptığı diğer şehirlerde çok güzel izler bıraktı. Ben bizleri unutmadığınız için, güzel dostluğunuzun bir nişanesi olarak şehrimize ve odamıza gerçekleştirmiş olduğunuz bu değerli ziyaretten büyük mutluluk duyduk. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bir kez daha şehrimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz” diye konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara