Başkan Çimen, “Vergi Borcumuzu Sıfırladık”

Ev.Gümüşhane

Başkan Çimen, “Vergi Borcumuzu Sıfırladık”

Kadir Gecesi mesajları
Gümüşhane karabuğdayın başkenti olma yolunda ilerliyor
Diyanet’ten öğrenci ve vatandaşlara çorba ikramı

Başkan Çimen, başkent Ankara’da gerçekleştirdiği üst düzey ziyaretlerde, Belediye olarak başlatmış oldukları projelerin takibini yaparak sonuçlanması için girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyasi kulis yapmak yerine kentte yapımı devam eden mevcut projelerin ve yeni projelerin başlaması için girişimde bulunan Başkan Çimen, çaldığı her kapıdan heybesi dolu olarak ayrılıyor.

Başkan Çimen, ziyaretleri kapsamında yaptıkları görüşmeler sonucunda Belediye’nin yaklaşık olarak 20 milyon liralık vergi borcunu sıfırladıklarını kaydederek, Türkiye’de vergi borcu olmayan sayılı iller arasında Gümüşhane’nin de yer aldığını vurguladı.

Gümüşhane için gece gündüz demeden çalışmaya ve hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Çimen, “Göreve geldiğimiz 2014 yılından bugüne “Esas Olan Hizmettir” şiarımızla millet ve memleket sevdasıyla şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın teveccühleri ile Gümüşhane’mizin yarınları için birbirinden kıymetli eser ve hizmetleri şehrimize kazandırdık. Şehrimizi daha yaşanabilir bir şehir konumuna getirerek hizmetlerimize, tebessümle ve duayla aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda Ankara’da son günlerde bir takım ziyaretler gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimizde Belediyemizin 20 milyon lirayı bulan vergi borcunu Belediyemizin kasasına dokunmadan sıfırladık. Hali hazırda vergi borcu olmayan sayılı iller arasında Gümüşhane’miz de yer alıyor. Bunun yanı sıra şehrimiz için çok önemli olan Süleymaniye Kayak Merkezi projemiz için de bir takım girişimlerde bulunduk. Kısa süre içerisinde bu girişimlerimizin sonucunu kamuoyu ile paylaşacağız. Bilindiği gibi önümüzdeki Mart ayında yerel seçimler gerçekleştirilecek. Bu seçimler öncesinde de dur durak demeden şehrimiz için yeni projeler üreterek hizmetlerimize Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile devam edeceğiz.  Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerine yer verdi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara