Babacan Gümüşhane’ye geliyor

Ev.Siyaset

Babacan Gümüşhane’ye geliyor

Çimen aday adaylığını açıkladı
İYİ PARTİ’Lİ BEDRİ YAŞAR:” Piyasalarda Kangren Yaşanıyor”
MHP’nin Belde Başkan adayları açıklandı

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde partisinin Belediye Başkan adayı Hamza Çakır’a destek olmak için Gümüşhane’ye gelecek olan Ali Babacan’ın 27 Mart Çarşamba günü saat 15:00’da Gümüşhane’de olacağı bildirildi.

Bağlarbaşı mahallesinden seçim otobüsü ile şehre giriş yapacak olan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Tarım İl Müdürlüğü önünden başlayarak Cumhuriyet Caddesi ile Atatürk Caddesi’inde esnaf ve vatandaşları selamlayarak Gümüşhane programını tamamlayacak ve ardından Bayburt’a hareket edecek. 

 

DEVA Partisi Gümüşhane İl Başkanı Mustafa Akbulut, Babacan’ın Gümüşhane ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın genel başkanımızın şehrimizi ziyareti iddialı olduğumuz yerel seçimler için bize ayrı bir güç katacaktır. Adayımız açıklandığı günden itibaren yürüttüğümüz çalışmaları genel başkanımızın Gümüşhane programı ile taçlandırmış olacağız. 31 Mart seçimlerinin en iddialı partilerinden birisiyiz. Sahadan aldığımız karşılık bunun en somut göstergesidir. İnşallah bu iddiamızı 31 Mart akşamı zaferle buluşturacak, Gümüşhane’yi temiz belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara