Bayramın Vazgeçilmezlerinden Biriside Limni Gölü Oldu

Ev.Gümüşhane

Bayramın Vazgeçilmezlerinden Biriside Limni Gölü Oldu

ŞİDEF’den Ramazan yardımı ve teşekkür
G.Ü Rektör adayı Prof. Dr. Fazıl Kırkbir hedeflerini anlattı
‘Pandemi ve İSG’ etkinliği çevrimiçi gerçekleştirildi

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde Zigana Dağı’nın eteklerinde adeta bir cennet köşesi gibi uzanan Limni Gölü Tabiat Parkı, Ramazan Bayramı ile birlikte yeni sezona “merhaba” dedi. Doğu Karadeniz’in son yıllarda en çok ilgi çeken turizm destinasyonlarından biri haline gelen 2 bin 24 metre rakımlı park, kar ve taş temizliğinin ardından ziyaretçilerini muhteşem bir doğa şölenine davet ediyor.

Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması ile gurbetteki Gümüşhanelilerin memleketine gelerek bayramı burada geçirmek istemesi üzerine şehirde nüfus arttı ve hareket başladı. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da en gözde mekanlardan birisi Limni Gölü oldu. Birçok yerli ve yabancı turistin gözdesi haline gelen Limni Gölü doğası ve havası ile gelenleri mest etti. Bayram ile birlikte Limni Gölü’nde sezon tam anlamıyla açılmış oldu.

Limni Gölü Tabiat Parkı, Ramazan Bayramı ile birlikte yeni sezona da merhaba demiş oldu. Parkın sunduğu eşsiz güzellikler ve huzurlu atmosfer, önümüzdeki yaz aylarında da birçok ziyaretçiyi cezbetmeye devam edecek. 

Paylaş

YORUMLAR

WordPress: 0
DISQUS:
Ana Sayfa
Video
Ara