Emniyet’ten Kelkit’te şafak vakti narkotik operasyon

Ev.Gümüşhane

Emniyet’ten Kelkit’te şafak vakti narkotik operasyon

Muhtar Bostan İlçe Belediyesine Yüklendi, Başkan Özdemir İddialara Cevap Verdi
Zigana Dağı’nda karlı yolda kaza: 2 yaralı
Şiran, Millet Bahçesine Kavuşuyor

Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğe ve Kelkit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri NARKOGÜÇ operasyonları kapsamında uyuşturucu madde ticareti yaptığı değerlendirilen şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde operasyon gerçekleştirdi.

Gümüşhane genelinde uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanılmasının engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar sonucu önceki gün Kelkit ilçe merkezinde bulunan 4 şüpheli şahsa yönelik 3 ayrı adrese saat 06.00’da eş zamanlı şafak operasyonu gerçekleştirildi.

Operasyon neticesinde tüm şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alınan şüpheli şahıslardan M. A. ve A.K. isimli şahıslar mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, M.A. ve İ.K. isimli şahıslar ise çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aynı şahıslara yönelik geçmiş tarihlerde yapılan ara yakalamalarda 78 adet Sentetik Ecza, 11,8 gram Skunk Maddesi, 1,34 gram Tütün ile Karışık Esrar Maddesi, 1 adet Ecstacy hap maddeleri ile 1 adet Uyuşturucu Madde Kullanmaya yarayan Cam Düzenek (Payp) ve 1 adet Esrar Öğütücüsü ele geçirilmişti.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara