Kaymakam Gültekin veda etti

Ev.Gümüşhane

Kaymakam Gültekin veda etti

44 Kere Maşallah
30 Ağustos mesajları
Yüksekler beyaza büründü hava buz kesti

Gümüşhane’nin Köse ilçesine geçtiğimiz temmuz ayında atanan Kaymakam İbrahim Gültekin, Erzurum’un Karaçoban ilçesine görevlendirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla 14 Temmuz 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan atama kararnamesinin ardından değişen Kürtün ve Şiran Kaymakamlarıyla birlikte görevine başlayan Kaymakam Gültekin, yaklaşık 6 aylık görev süresinin ardından İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle Erzurum’un Karaçoban ilçesine gitmek üzere Köse’den ayrıldı.

Kaymakamlığın sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımlayan Kaymakam Gültekin, şunları söyledi: “Çok değerli Köseli hemşehrilerim, yaklaşık 6 aydır kaymakam olarak hizmet ettiğim Köse’den, İçişleri Bakanlığımızca Erzurum/Karaçoban’a görevlendirilmem sebebiyle ayrılıyorum. Görev sürem boyunca uyum içinde çalıştığımız, her şartta bizlere destek olan başta, Köse Belediye Başkanı Sn. Turgay KESLER’e, yine uyum içinde çalıştığımız bizlerle, daha güzel bir Köse için neler yapılabilir noktasında fikirlerini paylaşan ilçemizdeki tüm siyasi parti ilçe başkanlarına, tüm mesai arkadaşlarıma ve tüm Köse halkına şükranlarımı sunuyorum.”

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara