Huawei P50 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı

Ev.Teknoloji

Huawei P50 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı

MIUI 14 güncellemesi bir Xiaomi modeli için daha yayında!
Huawei Enjoy 60X Tanıtıldı, İşte Özellikleri
Huawei Band 8 Tanıtıldı, İşte Özellikleri

Huawei’nin yakın zaman içerisinde duyuracağı P50 serisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de paylaşılan raporlarla beraber merak edilen Huawei P50 Pro tasarımı ortaya çıktı.

Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan OneLeaks tarafınca paylaşılan görsele bakacak olursak, serinin yeni üyesinin 159 mm yüksekliğinde, 73 mm genişliğinde ve 6.6 inç boyutlarında olacağını görmekteyiz.

Bunun yanı sıra serinin diğer modellerine kıyasla daha ince ekran çerçevelerine de sahip olan Huawei P50 Pro’nun, ayrıca tekli ön kamera kurulumuyla beraber geleceği de ifade ediliyor. Bildiğiniz gibi, yaklaşık 9 ay kadar önce tanıtılan Huawei P40 Pro modeli çift ön kamera kurulumuyla beraber piyasaya sürülmüştü.

Ancak, bugün paylaşılan raporlara bakacak olursak serinin yeni modeliyle beraber Huawei’nin ön kamera tasarımında da birtakım değişikliğe gideceğini gözlemlemekteyiz.

Huawei P50 Pro tasarımı

Aynı zamanda The Elec’in servis ettiği bilgilerde, P50 Pro’nun OLED ekranının ise Samsung ve LG tarafınca üretileceği belirtiliyor.

2021’in ilk çeyreğinde tanıtılacağı ön görülen modelin şimdilik teknik özelikleri bilinmiyor. Fakat daha önceden paylaşılan raporlara göre P50 serisinin 5 nm Kirin 9000 işlemcisinden güç alacağı tahmin ediliyor.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara